Gallery: Power play: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Regel 6: Regel 6:


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054500_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054500_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001054500_009_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb2-9_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb2-9_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb1-9_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb1-9_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb1-29_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb1-29_pos.png|thumb|200px]]
|}
 
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb2-15_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:92506-kb2-15_pos.png|thumb|200px]]



Versie van 17 okt 2012 13:23

Terug naar de productie

Martijn Krabbé

Fotoshoot van presentator Martijn Krabbé in het decor van Power play (1992).

Terug naar de productie