Gallery: Hamelen - Afl. 24: Feest in het moeras: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '===Feest in het moeras=== Uitgezonden op 25 januari 1975. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037732_001_con.png|thumb|200px|Po...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037732_001_con.png|thumb|200px|Portret van [[Hans Otjes]] als dwaallicht Lampioen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037732_001_con.png|thumb|200px|Portret van [[Hans Otjes]] als dwaallicht Lampioen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049917_004_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049917_006_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[John Lanting]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049917_007_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049917_008_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 23: Zout op een fee|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 25: De grot van Ardubal|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 23: Zout op een fee|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 25: De grot van Ardubal|Naar de volgende aflevering]] |
Huidige versie van 16 nov 2012 om 08:17
Feest in het moeras
Uitgezonden op 25 januari 1975.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering