Oeuvre van Eva Jinek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 107: | Regel 107: | ||
| 2011-heden | | 2011-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 129: | Regel 129: | ||
| radio | | radio | ||
| invaller (taak ID 4691644) | | invaller (taak ID 4691644) | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vrijdag met vrienden]] | |||
| presentator | |||
| 2012-heden | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versie van 25 nov 2012 07:41
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| NOS Journaal | presentator, redacteur | 2004-2011 | televisie | De eerste vier jaar was Jinek als redacteur werkzaam op de buitenlandredactie. |
| Journaal op 3 | presentator | 2008-2011 | televisie | |
| Amerika kiest | presentator | 2008 | televisie | |
| Inauguratie Obama | presentator | 2009 | televisie | |
| Journaal 24 | presentator | 2009 | televisie | Speciale uitzending rondom de introductie van digitale themazender 'Journaal 24'. |
| Nederland in New York | presentator | 2009 | televisie | |
| Dossier maatschappijleer | voice-over | 2009-2010 | televisie | |
| Bevrijders in Nederland | presentator | 2010 | televisie | |
| Met het oog op morgen | presentator | 2010-heden | radio | |
| Sail 2010 | verslaggever | 2010 | televisie | |
| Nieuwsuur | presentator | 2010-2011 | televisie | |
| Huwelijk William en Kate | presentator | 2011 | televisie | |
| Vandaag de dag | presentator | 2011-heden | televisie | |
| Eva Jinek op zondag | presentator | 2011-heden | televisie | |
| Telegraaf Kerstconcert | presentator | 2011 | televisie | |
| On the ground reporter | nieuwspresentator | 2012 | computer | geeft als nieuwslezer de opdracht |
| Ruuddewild.nl | sidekick | 2012 | radio | invaller (taak ID 4691644) |
| Vrijdag met vrienden | presentator | 2012-heden | televisie |