Oeuvre van Ansje van Brandenberg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ansje van Brandenberg| Terug naar biografie]] | [[Ansje van Brandenberg| Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="196" height="13" | Titel | | width="196" height="13" | Titel | ||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| omroeper | | omroeper | ||
| 1956 - 1964 | | 1956 - 1964 | ||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Artisjok]] | |||
| actrice, zangeres | |||
| 1957 - 1958 | |||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 18: | Regel 24: | ||
| height="51" | [[De pruikenmaker en de prins]] | | height="51" | [[De pruikenmaker en de prins]] | ||
| vertelster | | vertelster | ||
| 1959 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Van grote K naar kleine k]] | |||
| presentator | |||
| 1959 | | 1959 | ||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 9 apr 2013 06:50
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Omroeper NCRV | omroeper | 1956 - 1964 | televisie | |
| Artisjok | actrice, zangeres | 1957 - 1958 | televisie | |
| De pruikenmaker en de prins | vertelster | 1959 | televisie | |
| Van grote K naar kleine k | presentator | 1959 | televisie | |
| Theater Andersom | acteur | 1959 | radio | |
| Jong Israel danst | commentator | 1962 | televisie | |
| Te waar om mooi te zijn | zangeres | 1964 | televisie | |
| Cafe-chantant 't Winkeltje | zangeres | 1966 - 1968 | televisie | |
| Rodeo | presentator | 1969 - 1970 | televisie | |
| De kleine waarheid | actrice | 1970 | televisie | |
| Vandaag of morgen | actrice | 1976 | televisie | |
| Applaus | presentator | 1987 | televisie | |
| Theater festival-gala 1987 | inleider | 1987 | televisie |