Oeuvre van Lara Rense: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 61: | Regel 61: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2009-heden | | 2009-heden | ||
| radio | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Vancouver 2010]] | |||
| presentator | |||
| 2010 | |||
| radio | | radio | ||
Huidige versie van 19 aug 2013 07:01
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Amsterdam FM | adjunct-hoofdredacteur, presentator | 2000-2002 | radio | |
| BNR Nieuwsradio | nieuwspresentator, (eind)redacteur | 2002-2009 | radio | |
| De powerlunch | presentator, programmamaker | 2002-2009 | radio | |
| Jazz met Hans Dijkstal | presentator | 2005-2007 | radio | |
| Juridische zaken | presentator | 2005-2007 | radio | |
| In de ban van de week | presentator | 2005-2007 | radio | |
| De leugen regeert | jurylid | 2008-2009 | televisie | |
| Café van Zomeren | presentator | 2009 | radio | |
| Radio 1 ochtendjournaal | presentator | 2009-heden | radio | |
| Vancouver 2010 | presentator | 2010 | radio | |
| Filmpje integratie radio-sociale media | presentator, maker | 2012 | web |