Gallery: Sterrenslag 1977: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Foto's van de opnames van ''Sterrenslag'', genomen op 5 augustus 1981. Deze aflevering is uitgezonden op 31 december 1981. ===Touwtrekken=== ...'
 
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Regel 10: Regel 10:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_003 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_005 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_005 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_006 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_006 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_008 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_008 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_010 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_010 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_011 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_011 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_012 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024125_012 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_001 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_002 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_002 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_003 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_004 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_005 con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_005 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_006 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_006 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_008 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_008 con.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_009 con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001024129_009 con.png|thumb|200px]]
|}
|}


  [[Sterrenslag|Terug naar productie]] || [[Gallery: Sterrenslag|Terug naar het gallery-overzicht]]
  [[Sterrenslag|Terug naar productie]] || [[Gallery: Sterrenslag|Terug naar het gallery-overzicht]]

Versie van 28 aug 2013 09:51

Op de set

Foto's van de opnames van Sterrenslag, genomen op 5 augustus 1981. Deze aflevering is uitgezonden op 31 december 1981.

Touwtrekken

Terug naar productie || Terug naar het gallery-overzicht