Gallery: Paula Patricio: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Versie 151971 van Renekoenders (overleg) ongedaan gemaakt.
 
Regel 10: Regel 10:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001080209_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001080209_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001131545_001_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001131545_001_con.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001080209_005_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001131545_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001131545_002_con.png|thumb|200px]]
|}
|}


  [[Paula Patricio|Terug naar de biografie]]
  [[Paula Patricio|Terug naar de biografie]]

Huidige versie van 15 okt 2013 12:04

Foto: Ernst Nieuwenhuis

1988

Foto's genomen in mei 1988 door Ernst Nieuwenhuis.

Terug naar de biografie