Feduco-Programmeringsoverzicht: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | Ik heb u lief mijn Nederlands | | height="26" | Ik heb u lief mijn Nederlands | ||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Onderwijs | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Werken aan werk | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Seksuele opvoeding | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Leren met minder moeite | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Follow me I | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Waar blijft je geld | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Pensioen in zicht | |||
| 1983 | | 1983 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 29 okt 2013 10:15
In 1984 worden educatieve televisieprogramma’s uitgezonden voor:
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Ik heb u lief mijn Nederlands | 1983 | Televisie | |
| Onderwijs | 1983 | Televisie | |
| Werken aan werk | 1983 | Televisie | |
| Seksuele opvoeding | 1983 | Televisie | |
| Leren met minder moeite | 1983 | Televisie | |
| Follow me I | 1983 | Televisie | |
| Waar blijft je geld | 1983 | Televisie | |
| Pensioen in zicht | 1983 | Televisie |