Feduco-Programmeringsoverzicht: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 56: | Regel 56: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|Een cursus over pensionering | |Een cursus over pensionering | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Fobieën | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
|Een cursus over angsten | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Stickers en Stokpaardjes | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
|Een cursus over de gemeente | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Het Kantongerecht | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
|Een cursus over de werking van het kantongerecht | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Taal, Tekens en Regels | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
|Een cursus Nederlandse taal | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Na LBO/MAVO ? | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
|Een cursus over kansen voor 15-, 16- en 17-jarigen na het lager beroepsonderwijs | |||
Versie van 29 okt 2013 10:28
Programmeringslijst van Feduco. Chronologie op basis van jaar van productie, niet van uitzending.
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Ik heb u lief mijn Nederlands | 1983 | Televisie | Een cursus Nederlandse taal |
| Onderwijs | 1983 | Televisie | Een cursus over alle typen basisscholen |
| Werken aan werk | 1983 | Televisie | Een cursus over het zoeken naar een (andere) baan |
| Seksuele opvoeding | 1983 | Televisie | Een cursus over seksualiteit |
| Leren met minder moeite | 1983 | Televisie | Een studiebegeleidingscursus voor volwassenen |
| Follow me I | 1983 | Televisie | Een cursus Engels voor beginners |
| Waar blijft je geld | 1983 | Televisie | Een cursus over bezuinigen |
| Pensioen in zicht | 1983 | Televisie | Een cursus over pensionering |
| Fobieën | 1984 | Televisie | Een cursus over angsten |
| Stickers en Stokpaardjes | 1984 | Televisie | Een cursus over de gemeente |
| Het Kantongerecht | 1984 | Televisie | Een cursus over de werking van het kantongerecht |
| Taal, Tekens en Regels | 1984 | Televisie | Een cursus Nederlandse taal |
| Na LBO/MAVO ? | 1984 | Televisie | Een cursus over kansen voor 15-, 16- en 17-jarigen na het lager beroepsonderwijs
|
Terug naar Feduco