Oeuvre Wilhelmina Hoedeman: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 192: | Regel 192: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Tijl Uilenspiegel]] | | height="13" | [[Tijl Uilenspiegel]] | ||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1978 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Thomas and Sally of De thuiskomst van een zeeman]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 211: | Regel 218: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Wilhelmina Hoedeman|Terug naar de biografie]] | [[Wilhelmina Hoedeman|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 4 mrt 2014 17:32
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Holland festival magazine | regisseur | televisie | 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 | Jaarlijks verslag van het Holland fesitival. |
| Eigentijds | regisseur, producent | televisie | 1972 - 1974 | Afleveringen: The fires of London en Satyricon, Down by the Greenwood Side. |
| Uit de kunst | regisseur | televisie | 1973 | Aflevering: 06-07-1973 |
| Muziek om naar te kijken | regisseur, producent | televisie | 1973 - 1976 | Regisseur en producent van het merendeel van de afleveringen, maar ook enkele malen een andere regisseur zoals Fred Bosman of Hans Hülscher. |
| Kerstconcert | regisseur, producent | televisie | 1973, 1977 | |
| Muzikaal miniatuur | regisseur | 1975 | aflevering met John Williams, van 2-2--1975 | |
| Change the world | regisseur, producent | televisie | 1975 | |
| Holland fesitival | regisseur | televisie | 1975 | Ondertitel "Amsterdamse vlootrevue |
| Uit de mond der rechtvaardigen | producent | televisie | 1975 | |
| Celtic requiem | regisseur | televisie | 1975 | |
| Kerstmatinee | regisseur | televisie | 1975 | |
| Papa Haydon | regisseur | televisie | 1976 | |
| Mahler - Kindertotenlieder | regisseur | televisie | 1976 | |
| Verdi gala | regisseur, producent | televisie | 1976 | |
| Eurovisie kerstmatinee | regisseur | televisie | 1976 | |
| Beethoven IX | producent | televisie | 1977 | |
| Het internationaal folkloristisch danstheater | regisseur, producent | televisie | 1977 | |
| NOS-muziek | regisseur | televisie | 1977 | Ondertitel: We are not amused maw ik ben er niet stuk van (20-03-1977) en Brahms op reis (17-04-1977). |
| Cathy's songbook | producent | televisie | 1977 | |
| Eight songs for a mad king | redacteur | televisie | 1977 | |
| Schumann piano in a-klein | regisseur | televisie | 1977 | |
| Vangoghiana | regisseur | televisie | 1978 | |
| Terry Riley | regisseur | televisie | 1978 | |
| Aubade van Francis Poulenc | producent | televisie | 1978 | |
| Boedelie doetie | regisseur | televisie | 1978 | |
| Schubert | regisseur | televisie | 1978 | |
| Tijl Uilenspiegel | regisseur | televisie | 1978 | |
| Thomas and Sally of De thuiskomst van een zeeman | regisseur | televisie | 1978 | |
| Schubert 1797-1828 | producent | televisie | 1978 | |
| Wat gebeurt er nou? | regisseur | televisie | 1980 |
|