Oeuvre Jeffrey Lew: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| Cameraman H.A.O.P. | | Cameraman H.A.O.P. | ||
| 1981-1983 | | 1981-1983 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Vakklas Camera van de Nederlandse Film en Televisie Academie | |||
| Praktijkdocent | |||
| 1988-1991 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 17 nov 2008 10:54
| Titel | functie | Jaartal | Medium | Opmerkingen |
| Een veelheid aan televisie programma's | Cameraman H.A.O.P. | 1981-1988 | Televisie | De Weg, De Late, Late, Lien show, Ja, Natuurlijk, Doemaar Special, Klasgenoten, TopPop, Veronica Muziekland en nog veel meer! |
| De Willem Ruis Lotto Show | Cameraman H.A.O.P. | 1981-1983 | Televisie | |
| Vakklas Camera van de Nederlandse Film en Televisie Academie | Praktijkdocent | 1988-1991 | Televisie | |
| Journaal | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |
| Jeugdjournaal | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |
| NOS Sport | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |
| NOVA | Cameraman | 1991-2006 | Televisie | Maakte als Cameraman deel uit van de NOB Unit TVJ |