Oeuvre Hans Keller: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | 7E TELEVISIENACHT VAN DE POEZIE | | height="13" | [[DE 7E TELEVISIENACHT VAN DE POEZIE]] | ||
| regie | | regie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ALFABET VAN REMCO CAMPERT | | height="13" | [[HET ALFABET VAN REMCO CAMPERT]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | AMSTERDAM, MONTANA | | height="13" | [[AMSTERDAM, MONTANA]] | ||
| regie, samenstelling | | regie, samenstelling | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ANTHONY IMPERIALE | | height="13" | [[ANTHONY IMPERIALE]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| Regel 33: | Regel 33: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | AUTOBUSSEN | | height="13" | [[AUTOBUSSEN]] | ||
| samenstelling | | samenstelling | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | BAD GIRLS OF MUSIC | | height="13" | [[BAD GIRLS OF MUSIC]] | ||
| regie, commentaar | | regie, commentaar | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | BERICHTEN UIT DE SAMENLEVING | | height="13" | [[BERICHTEN UIT DE SAMENLEVING]] | ||
| interviewer | | interviewer | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| Regel 51: | Regel 51: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | BERLIJN - DE ZON IS GEEL (...) AMSTERDAM - DE ONTSTELDE RUIMTE | | height="13" | [[BERLIJN - DE ZON IS GEEL (...) AMSTERDAM - DE ONTSTELDE RUIMTE]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| Regel 57: | Regel 57: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | CAHIER 3 | | height="13" | [[CAHIER 3]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| Regel 63: | Regel 63: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | CESARE PAVESE | | height="13" | [[CESARE PAVESE]] | ||
| regie, commentaar | | regie, commentaar | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| Regel 69: | Regel 69: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | COME HOME AMERICA | | height="13" | [[COME HOME AMERICA]] | ||
| regie, productie, samenstelling | | regie, productie, samenstelling | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| Regel 75: | Regel 75: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | DAG EN NACHT: EEN ETMAAL IN AMSTERDAM | | height="13" | [[DAG EN NACHT: EEN ETMAAL IN AMSTERDAM]] | ||
| redactie | | redactie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | DICH SINGE ICH DEMOCRATIE | | height="13" | [[DICH SINGE ICH DEMOCRATIE]] | ||
| regie, samenstelling | | regie, samenstelling | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| Regel 87: | Regel 87: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | DODE DICHTERS ALMANAK | | height="13" | [[DODE DICHTERS ALMANAK]] | ||
| redactie | | redactie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | DOKWERK De vrouw met de camera: Letizia Battaglia | | height="13" | [[DOKWERK De vrouw met de camera: Letizia Battaglia]] | ||
| regie,samenstelling, camera | | regie,samenstelling, camera | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Regel 99: | Regel 99: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | DOKWERK Twee weken in een ander stadje (1971); Revisited | | height="13" | [[DOKWERK Twee weken in een ander stadje (1971); Revisited]] | ||
| regie, productie | | regie, productie | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Regel 105: | Regel 105: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | EDDIE SACHS | | height="13" | [[EDDIE SACHS]] | ||
| Nederlandse bewerking | | Nederlandse bewerking | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| Regel 111: | Regel 111: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | EEN VERRE STEM UIT PELLA | | height="13" | [[EEN VERRE STEM UIT PELLA]] | ||
| regie, samenstelling | | regie, samenstelling | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| Regel 117: | Regel 117: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ELDORADO | | height="13" | [[ELDORADO]] | ||
| regie, commentaar | | regie, commentaar | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| Regel 123: | Regel 123: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | EMMA! | | height="13" | [[EMMA!]] | ||
| regie, commentaar | | regie, commentaar | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| Regel 129: | Regel 129: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ER GAAT IEDERE DAG EEN BOOT | | height="13" | [[ER GAAT IEDERE DAG EEN BOOT]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| Regel 135: | Regel 135: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | ESTRADA | | height="13" | [[ESTRADA]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| Regel 141: | Regel 141: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | FILM '65 | | height="13" | [[FILM '65]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| Regel 147: | Regel 147: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | GALERIJ | | height="13" | [[GALERIJ]] | ||
| samenstelling | | samenstelling | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| Regel 153: | Regel 153: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | GALERIJ | | height="13" | [[GALERIJ]] | ||
| commentaar | | commentaar | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| Regel 159: | Regel 159: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | GAT VAN NEDERLAND | | height="13" | HET GAT VAN NEDERLAND]] | ||
| eindredactie | | eindredactie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| Regel 165: | Regel 165: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | GERARD KORNELIS VAN HET REVE | | height="13" | [[GERARD KORNELIS VAN HET REVE]] | ||
| interviewer | | interviewer | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| Regel 171: | Regel 171: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | GEZICHT VAN DE STILTE | | height="13" | [[HET GEZICHT VAN DE STILTE]] | ||
| regie | | regie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| Regel 177: | Regel 177: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | GRENS | | height="13" | DE GRENS | ||
| eindredactie | | eindredactie | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| Regel 183: | Regel 183: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | GROTE VPRO AMERIKA AVOND | | height="13" | DE GROTE VPRO AMERIKA AVOND | ||
| verslaggever | | verslaggever | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 631: | Regel 625: | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[HET ZOUT IN DE PAP]] | |||
| interviewer | |||
| 1983 | |||
| Radio | |||
|} | |} | ||
Versie van 18 feb 2008 10:00
Overzicht van het Oeuvre van Hans Keller
| titel | functie | jaar | medium |
| DE 7E TELEVISIENACHT VAN DE POEZIE | regie | 2006 | televisie |
| HET ALFABET VAN REMCO CAMPERT | regie | 1996 | televisie |
| AMSTERDAM, MONTANA | regie, samenstelling | 1988 | televisie |
| ANTHONY IMPERIALE | regie | 1971 | televisie |
| AUTOBUSSEN | samenstelling | 1962 | televisie |
| BAD GIRLS OF MUSIC | regie, commentaar | 1995 | televisie |
| BERICHTEN UIT DE SAMENLEVING | interviewer | 1971 | televisie |
| BERLIJN - DE ZON IS GEEL (...) AMSTERDAM - DE ONTSTELDE RUIMTE | regie | 1982 | televisie |
| CAHIER 3 | regie | 1967 | televisie |
| CESARE PAVESE | regie, commentaar | 1998 | televisie |
| COME HOME AMERICA | regie, productie, samenstelling | 1972 | televisie |
| DAG EN NACHT: EEN ETMAAL IN AMSTERDAM | redactie | 1984 | televisie |
| DICH SINGE ICH DEMOCRATIE | regie, samenstelling | 1968 | televisie |
| DODE DICHTERS ALMANAK | redactie | 1998 | televisie |
| DOKWERK De vrouw met de camera: Letizia Battaglia | regie,samenstelling, camera | 2001 | televisie |
| DOKWERK Twee weken in een ander stadje (1971); Revisited | regie, productie | 2002 | televisie |
| EDDIE SACHS | Nederlandse bewerking | 1964 | televisie |
| EEN VERRE STEM UIT PELLA | regie, samenstelling | 1977 | televisie |
| ELDORADO | regie, commentaar | 1975 | televisie |
| EMMA! | regie, commentaar | 1979 | televisie |
| ER GAAT IEDERE DAG EEN BOOT | regie | 1969 | televisie |
| ESTRADA | commentaar | 1964 | televisie |
| FILM '65 | regie | 1965 | televisie |
| GALERIJ | samenstelling | 1966 | televisie |
| GALERIJ | commentaar | 1966 | televisie |
| HET GAT VAN NEDERLAND]] | eindredactie | 1977 | televisie |
| GERARD KORNELIS VAN HET REVE | interviewer | 1969 | televisie |
| HET GEZICHT VAN DE STILTE | regie | 1982 | televisie |
| DE GRENS | eindredactie | 1983 | televisie |
| DE GROTE VPRO AMERIKA AVOND | verslaggever | 2004 | televisie |
| HOLLAND DOC Afrika-reeks | regie | 2007 | televisie |
| HOLLAND FESTIVAL MAGAZINE | interviewer | 1980 | televisie |
| HONDERDUIZEND VAN SULAWESI, DE | commentaar | 1986 | televisie |
| HOTEL ATONAAL; RENDEZ-VOUS DER VIJFTIGERS | regie | 1993 | televisie |
| HUISARTS, DE | samenstelling | 1962 | televisie |
| IM NETTY ROSENFELD | regie | 2002 | televisie |
| IN DE TIJDMACHINE DOOR JAPAN | regie | 2000 | televisie |
| IN DE VOETSPOREN VAN TULSIDAS | commentaar | 2002 | televisie |
| INDONESIE ALS ONTWIKKELINGSLAND | commentaar | 1988 | televisie |
| JEUGDSENTIMENT "DE JAREN VIJFTIG" | regie | 1968 | televisie |
| JORIS IVENS | interviewer | 1970 | televisie |
| JORIS IVENS 70 | regie | 1968 | televisie |
| JOSEPH ROTH'S GROSSE-WELT-BIOSKOP-THEATER | regie | 1994 | televisie |
| KIJK OP KUNST | interviewer | 1968 | televisie |
| KLEINE VUREN, DE | commentaar | 1980 | televisie |
| KLEINE WERELDBURGERS | regie | 1962 | televisie |
| KOSINSKY | regie | 1969 | televisie |
| LA VACHE QUI RIT? | commentaar | 1998 | televisie |
| LITERAIRE ONTMOETINGEN | regie | 1962 | televisie |
| LOUIS PAUL BOON | regie | 1968 | televisie |
| MACHIAVELLI | redactie | 1976 | televisie |
| MISSISSIPPI IS NIET MEER WAT HET GEWEEST IS | regie | 1972 | televisie |
| MULTATULI | regie | 1967 | televisie |
| NAAR DE GROTE SCHOOL | regie | 1967 | televisie |
| NAAR MOZAMBIQUE | regie | 1990 | televisie |
| NEDERLAND C | redactie, regie | 1985 | televisie |
| OP ZICHT | regie, eindredacteur | 1982 | televisie |
| OPONTHOUD IN ZALTBOMMEL | redactie | 1983 | televisie |
| ORAKEL. HET | regie | 1974 | televisie |
| OVER DE BRUG | regie | 1981 | televisie |
| OVER GESCHRIFTEN EN AFBEELDINGEN EN DE MAKERS DAARVAN EN DE AANSTOTELIJKHEID VAN DE EERBAARHEID | regie | 1969 | televisie |
| PANORAMIEK De angst is op - Günther Anders en de bom | commentaar | 1979 | televisie |
| POLITIEKE THEATER, HET | regie | 1966 | televisie |
| PORTRET VAN ANTON MUSSERT | redactie | 1970 | televisie |
| REMBRANDT & CO | regie, samenstelling | 1983 | televisie |
| REVE IN DE ALLERHEILIGSTE HARTKERK | samenstelling, interviewer | 1969 | televisie |
| RIJNREISJE | commentaar | 1962 | televisie |
| SCHRIJVER VERBERGT IETS ... WAT?, DE | regie | 1965 | televisie |
| SILHOUET | regie | 1966 | televisie |
| SJAROV IN HOLLAND | regie | 1991 | televisie |
| SPANJE | commentaar | 1965 | televisie |
| SPIEGELBEZOEK | regie, samenstelling, commentaar | 1999 | televisie |
| SPOREN AAN DE KUST | regie | 1987 | televisie |
| SPRONG NAAR HET ZUIDEN, DE | regie, commentaar | 1991 | televisie |
| SPRONG, DE | regie | 1981 | televisie |
| TEGENLICHT | eindredactie | 2002 | televisie |
| TEGENLICHT : De gemiste kans | commentaar | 2002 | televisie |
| TEGENLICHT : Liever leuk dan lastig | samenstelling | 2004 | televisie |
| TEGENLICHT: De eeuw van Kohnstamm | samenstelling, commentaar | 2003 | televisie |
| TEGENLICHT: Letland ontketend | regie | 2004 | televisie |
| TERUGKEER NAAR HET ZILVERMEER | regie | 1973 | televisie |
| THEATER '65 | regie | 1965 | televisie |
| THEMA: HERINNERINGEN AAN NEDERLAND | regie, commentaar | 1995 | televisie |
| TSJECHISCH FOLKLORISTISCH ENSEMBLE 'BROLN', HET | regie | 1964 | televisie |
| TWEE WEKEN IN EEN ANDER STADJE | regie | 1991 | televisie |
| TWINTIGER EN DERTIGER JAREN, DE | regie | 1971 | televisie |
| uitreiking PC Hooftprijs aan GC van het Reve | interviewer | 1969 | Radio |
| UITVINDING VAN AMERIKA, DE | regie, commentaar | 1992 | televisie |
| UUR VAN DE WOLF Daar, aan het eind van de gang Over het Ferrara van Giorgio Bassani | regie | 2000 | televisie |
| UUR VAN DE WOLF De verdwenen personages van Han Bentz van den Berg | regie | 2002 | televisie |
| UUR VAN DE WOLF Kaputt De gekantelde wereld van Curzio Malaparte | regie | 2003 | televisie |
| VASTBERADEN, MAAR SOEPEL EN MET MATE ... | regie, samenstelling, commentaar | 1977 | televisie |
| VERHAGENCADABRA | redactie | 1979 | televisie |
| VERHALEN OVER DE KLEUREN VAN EUROPA | regie | 1992 | televisie |
| VERHALEN UIT HET LAND VAN DE VOLDONGEN FEITEN | regie, commentaar | 1998 | televisie |
| VIJF EN TWINTIG JAAR JOURNAAL | regie | 1981 | televisie |
| VLAAMSE SCHRIJVERS | regie | 1966 | televisie |
| VOETNOTEN BIJ EEN OEUVRE | regie | 1994 | televisie |
| VOORGESCHIEDENIS, DE | regie, commentaar | 1989 | televisie |
| WAS DAT MORTIERVUUR OF BONST MIJN HART ZO? | regie | 1988 | televisie |
| WAS ER NOG WAT | interviewer | 1970 | televisie |
| Z.I. | interviewer | 1981 | Radio |
| ZIPCODE | regie | 1974 | televisie |
| HET ZOUT IN DE PAP | interviewer | 1983 | Radio |