Oeuvre Daphne Bunskoek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 49: | Regel 49: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998-2002 | | 1998-2002 | ||
| | | | ||
| Regel 67: | Regel 59: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Ook dat nog]] | ||
| [[Presentator]] | |||
| Televisie | |||
| 2002-2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Goedemorgen Nederland]] | |||
| [[Presentator]] | | [[Presentator]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2002-2005 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Amerikaanse verkiezingen 2004]] | ||
| [[Presentator]] | | [[Presentator]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2004 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 88: | Regel 87: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Het gouden beeld]] | ||
| [[Presentator]] | | [[Presentator]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2004 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="26" | [[Keyzer & De Boer advocaten]] | ||
| [[ | | [[Acteur]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004-2007 | ||
| | | * Daphne Bunskoek speelt de rol van Ricky van den Hoogen | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 109: | Regel 108: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Lintjesregen 2005]] | ||
| [[ | | [[Presentator]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2005 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[RTL boulevard]] | ||
| [[Presentator]] | | [[Presentator]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 123: | Regel 122: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De vrienden van Amstel live! In Ahoy]] | ||
| [[Presentator]] | | [[Presentator]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2006 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="26" | [[Evers staat op]] | ||
| [[Presentator]] | | [[Presentator]] | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 2006 | ||
| | | * Daphne is gastpresentatrice (Taak ID 945024 en 945017) | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 25 nov 2008 09:01
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| D-Day | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Dag Top5 | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Morning call | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| TMF Café | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| TMF Late | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Late & Lazy | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Cliniclowns nacht van de lach | Acteur | Televisie | 2002 | * Bevat een speciale sketch van het Ook dat nog team, waar Daphne Bunskoek deel van uitmaakt (Taak ID 253991). |
| Ook dat nog | Presentator | Televisie | 2002-2003 | |
| Goedemorgen Nederland | Presentator | Televisie | 2002-2005 | |
| Amerikaanse verkiezingen 2004 | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Feestje! | Acteur | Film | 2004 | * Daphne Bunskoek speelt de rol van Susan |
| Het gouden beeld | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Keyzer & De Boer advocaten | Acteur | Televisie | 2004-2007 | * Daphne Bunskoek speelt de rol van Ricky van den Hoogen |
| Ik doe alles voor jou | Presentator | Televisie | 2005 | |
| Lintjesregen 2005 | Presentator | Televisie | 2005 | |
| RTL boulevard | Presentator | Televisie | 2005 | |
| De vrienden van Amstel live! In Ahoy | Presentator | Televisie | 2006 | |
| Evers staat op | Presentator | Televisie | 2006 | * Daphne is gastpresentatrice (Taak ID 945024 en 945017) |
| RTL travel | Presentator | Televisie | 2006 |