Oeuvre van Léonie Sazias: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="47" | medium | | width="47" | medium | ||
| width="73" | opmerking | | width="73" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Veronica Omroep Organisatie | |||
| omroeper | |||
| 1980-1985 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 2 mrt 2009 12:18
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Veronica Omroep Organisatie | omroeper | 1980-1985 | televisie | |
| Dierenmanieren | presentator | 1990-1991 | televisie | |
| Hello Europe, this is Holland! | presentator | 1990 | televisie | |
| De ojevaarsjo | presentator | 1991-1993 | televisie | |
| Het nationale chemiespel | presentator | 1991 | televisie | |
| Grote Club show | presentator | 1991 | televisie | |
| Dierendagspecial | presentator | 1991 | televisie | |
| Vrijdag Robinson | presentator | 1992 | televisie | |
| Dat zeg ik niet | vaste speler | 1993 | televisie | |
| Voor 't eerst, voor 't laatst | presentator | 1994 | televisie | |
| Leergeld | presentator | 2000 | televisie | |
| Op & top NL | presentator | 2006 | televisie | |
| Wekker-wakker | presentator | 2007-2008 | radio | in 2007 als gastpresentator |