Oeuvre van Léonie Sazias: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| omroeper | | omroeper | ||
| 1980-1985 | | 1980-1985 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Indoor motorsportgala]] | |||
| presentator | |||
| 1982 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Platen-tiendaagse gala]] | |||
| presentator | |||
| 1985 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Firato-show 1986]] | |||
| presentator | |||
| 1986 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Toppop]] | |||
| presentator | |||
| 1986-1987 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 19: | Regel 47: | ||
| height="13" | [[Dierenmanieren]] | | height="13" | [[Dierenmanieren]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | 1987-1992 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Artis honderdvijftig jaar]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vakantiekompas]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Aktua Export]] | |||
| omroeper | |||
| 1989 | |||
| televisie | |||
| eenmalig (invaller voor [[Tineke Verburg]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 27: | Regel 76: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Grote Club show]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wereld op een postzegel]] | |||
| presentator | |||
| 1990-1991 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 62: | Regel 125: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nieuw natuur in Nederland]] | |||
| presentator | |||
| 1993 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De kleuterspecial]] | |||
| presentator, zanger | |||
| 1993 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 69: | Regel 146: | ||
| vaste speler | | vaste speler | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Allemaal familie]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 11 mrt 2009 08:36
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Veronica Omroep Organisatie | omroeper | 1980-1985 | televisie | |
| Indoor motorsportgala | presentator | 1982 | televisie | |
| Platen-tiendaagse gala | presentator | 1985 | televisie | |
| Firato-show 1986 | presentator | 1986 | televisie | |
| Toppop | presentator | 1986-1987 | televisie | |
| Dierenmanieren | presentator | 1987-1992 | televisie | |
| Artis honderdvijftig jaar | presentator | 1988 | televisie | |
| Vakantiekompas | presentator | 1988 | televisie | |
| TROS Aktua Export | omroeper | 1989 | televisie | eenmalig (invaller voor Tineke Verburg |
| Hello Europe, this is Holland! | presentator | 1990 | televisie | |
| De Grote Club show | presentator | 1990 | televisie | |
| De wereld op een postzegel | presentator | 1990-1991 | televisie | |
| De ojevaarsjo | presentator | 1991-1993 | televisie | |
| Het nationale chemiespel | presentator | 1991 | televisie | |
| Grote Club show | presentator | 1991 | televisie | |
| Dierendagspecial | presentator | 1991 | televisie | |
| Vrijdag Robinson | presentator | 1992 | televisie | |
| Nieuw natuur in Nederland | presentator | 1993 | televisie | |
| De kleuterspecial | presentator, zanger | 1993 | televisie | |
| Dat zeg ik niet | vaste speler | 1993 | televisie | |
| Allemaal familie | presentator | 1994 | televisie | |
| Voor 't eerst, voor 't laatst | presentator | 1994 | televisie | |
| Leergeld | presentator | 2000 | televisie | |
| Op & top NL | presentator | 2006 | televisie | |
| Wekker-wakker | presentator | 2007-2008 | radio | in 2007 als gastpresentator |