Gallery: Stratemakeropzeeshow: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 85: Regel 85:


Foto's genomen op 7 september 1973
Foto's genomen op 7 september 1973
 
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-14_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-14_pos.png|thumb|200px]]
Regel 110: Regel 110:
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-41_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-41_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-43_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-43_pos.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-44_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-54_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:73712D-55_pos.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"

Versie van 3 nov 2009 13:37

Foto impressie deel 1

Diverse werkfoto's van De Stratemakeropzeeshow met Joost Prinsen, Wieteke van Dort en Aart Staartjes uit 1973.

Joost Prinsen en Wieteke van Dort
Joost Prinsen als Erik Engerd
Aart Staartjes
Aart Staartjes
Joost Prinsen en Wieteke van Dort
Joost Prinsen
Wieteke van Dort
Wieteke van Dort
Wieteke van Dort
Joost Prinsen en Aart Staartjes
Aart Staartjes
Joost Prinsen
Aart Staartjes
Aart Staartjes

Foto impressie deel 2

Werkfoto's genomen op de set op 8-10-1973.

Foto impressie deel 3

Foto's uit diverse afleveringen uit de periode september 1973.

Foto impressie deel 4

Foto's genomen op 7 september 1973



Terug naar productie