Oeuvre van Christel Adelaar: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| Radio | | Radio | ||
| niet in catalogus Beeld en Geluid | | niet in catalogus Beeld en Geluid | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 154: | Regel 147: | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De Wadders]] | |||
| actrice | |||
| 1961 | |||
| Radio | |||
| | | | ||
Versie van 4 apr 2008 09:28
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Ad fundum | zangeres | 1957 | Televisie | |
| Als in ons hart een lied weerklinkt | zangeres | 1957 | Radio | niet in catalogus Beeld en Geluid |
| Bij een bloem | zangeres | 1958 | Televisie | niet in catalogus Beeld en Geluid |
| Binnen zonder kloppen | actrice | 1957 | Televisie | |
| Bonjour Caroline | actrice | 1957 | Radio | |
| Boordje los | zangeres | 1957 | Radio | niet in catalogus Beeld en Geluid |
| Droom van een musicus | actrice | 1957 | Televisie | niet in catalogus Beeld en Geluid |
| Goede voeding | commentaar | 1972 | Televisie | collectie Crama |
| Grand gala des artistes | actrice | 1962 | Televisie | |
| Holland cum laude | actrice | 1958 | opdrachtfilm | niet in catalogus Beeld en Geluid |
| Liedjes door Leo Nelissen | zangeres | 1953 | Radio | Catalogus niet zeker van medewerking Adelaar |
| Liedjes in mijn album | presentatrice, zangeres | onbekend | Radio | niet in catalogus Beeld en Geluid |
| Liedjes van vraag en antwoord | zangeres | 1964 | Televisie | |
| Mik en Mak | actrice | 1963 | televisie | |
| Op de Koffie | presentatrice | 1965 | Radio | |
| Opgeruimd | presentatrice | 1966 | Radio | niet in catalogus Beeld en Geluid |
| Pipo de Clown | actrice | 1958 | Televisie | |
| Poppetjes op de ruit | zangeres | 1956 | Radio | |
| Spot stemmen | commentaar | 1971 | Televisie | reclame verkiezingen, collectie Crama |
| Vrouwelijkheden | zangeres | 1964 | Televisie | |
| De Wadders | actrice | 1961 | Radio | |
| Week uit - Week in | zangeres | 1959 | Radio | |
| De wilde vaart | zangeres | 1962 | Radio |