Gallery: Gasten op het kasteel: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Regel 5: Regel 5:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:57198-1.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-1.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-1.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-2.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:57212-3.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-5.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:57212-6.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-6.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-7.png|thumb|200px|[[Henk van Ulsen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-8.png|thumb|200px|[[Henk van Ulsen]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:57212-8.png|thumb|200px|[[Henk van Ulsen]]]]



Versie van 7 dec 2009 13:46

Op de set

Foto's geschoten op de set van Gasten op het kasteel op 11 september 1957.

Henk van Ulsen

Terug naar productie