Oeuvre Alwien Tulner: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Alwien Tulner| Terug naar biografie]] | [[Alwien Tulner| Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 8: | Regel 9: | ||
| width="100" | Jaar | | width="100" | Jaar | ||
| width="132" | Opmerking | | width="132" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Voor hete vuren]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De trein van zes uur tien]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| telefilm | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 15: | Regel 30: | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ben zo terug]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 29: | Regel 51: | ||
| 2000-2001 | | 2000-2001 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Doei]] | |||
| actrice | |||
| televisie | |||
| 2001 | |||
| gastrol | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 98: | Regel 127: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | | telefilm | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 105: | Regel 134: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | | telefilm | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 143: | Regel 172: | ||
|} | |} | ||
[[Alwien Tulner| Terug naar biografie]] | [[Alwien Tulner| Terug naar biografie]] | ||
Versie van 26 jan 2010 10:15
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Voor hete vuren | actrice | televisie | 1995 | gastrol |
| De trein van zes uur tien | actrice | televisie | 1999 | telefilm |
| The delivery | actrice | bioscoop | 1999 | |
| Ben zo terug | actrice | televisie | 1999 | gastrol |
| Baantjer | actrice | televisie | 1999/2001 | gastrol |
| Rozengeur & wodka lime | actrice | televisie | 2000-2001 | |
| Doei | actrice | televisie | 2001 | gastrol |
| Hartslag | actrice | televisie | 2001-2003 | |
| Ernstige delicten | actrice | televisie | 2002 | gastrol |
| De dominee | actrice | bioscoop | 2004 | |
| Grijpstra & De Gier | actrice | televisie | 2004 | gastrol |
| Ellis in Glamourland | actrice | bioscoop | 2004 | bijrol als zichzelf |
| Karin | actrice | bioscoop | 2004 | |
| Het glazen huis | actrice | televisie | 2005 | |
| Shouf shouf | actrice | televisie | 2005 | gastrol |
| Onderweg naar morgen | actrice | televisie | 2005 | |
| Impasse | actrice | televisie | 2005 | telefilm |
| Gadjé | actrice | televisie | 2005 | telefilm |
| Mandarin ducks | actrice | bioscoop | 2005 | |
| Dood eind | actrice | bioscoop | 2006 | |
| Boks | actrice | televisie | 2007 | gastrol |
| Deadline | actrice | televisie | 2008 | |
| Nefarious | actrice | bioscoop | 2008 |