Oeuvre Robert Alberdingk Thijm: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met ' Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="275" height="13" | Titel | width="140" | Fun...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1990-1994 | | 1990-1994 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Meneer Rommel]] | |||
| scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 1991 | |||
| | | | ||
| Regel 42: | Regel 49: | ||
| scenarioschrijver | | scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999-2000 | ||
| | | | ||
| Regel 49: | Regel 56: | ||
| scenarioschrijver | | scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999-2001 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Monte Carlo]] | |||
| scenarioschrijver | |||
| bioscoop | |||
| 2001 | |||
| | | | ||
| Regel 56: | Regel 70: | ||
| scenarioschrijver | | scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002 | | 2002-2004 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Allerzielen]] | |||
| scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2005 | |||
| | | | ||
| Regel 64: | Regel 85: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Willemspark]] | |||
| scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2007 | |||
| | | | ||
| Regel 70: | Regel 98: | ||
| scenarioschrijver | | scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2007 | | 2007-2008 | ||
| | | | ||
| Regel 78: | Regel 106: | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Adam E.v.a.]] | |||
| scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2010 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 4 mrt 2010 15:07
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| In de Vlaamsche pot | scenarioschrijver | televisie | 1990-1994 | |
| Meneer Rommel | scenarioschrijver | televisie | 1991 | |
| Flodder | scenarioschrijver | televisie | 1993 | |
| De buurtsuper | scenarioschrijver | televisie | 1995 | |
| Zeeuws Meisje - Luctor et Emergo | scenarioschrijver | televisie | 1997 | |
| De Daltons | scenarioschrijver | televisie | 1999-2000 | |
| All Stars | scenarioschrijver | televisie | 1999-2001 | |
| Monte Carlo | scenarioschrijver | bioscoop | 2001 | |
| Dunya & Desie | scenarioschrijver | televisie | 2002-2004 | |
| Allerzielen | scenarioschrijver | televisie | 2005 | |
| Waltz | scenarioschrijver | televisie | 2006 | |
| Willemspark | scenarioschrijver | televisie | 2007 | |
| De Daltons, de jongensjaren | scenarioschrijver | televisie | 2007-2008 | |
| Dunya & Desie in Marokko | scenarioschrijver | bioscoop | 2008 | |
| Adam E.v.a. | scenarioschrijver | televisie | 2010 |
|