Oeuvre van Peter Alsemgeest: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="64" | medium | | width="64" | medium | ||
| width="94" | opmerking | | width="94" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Romance in blauw]] | |||
| cameraman | |||
| 1958 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 25 mrt 2010 13:27
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Romance in blauw | cameraman | 1958 | film | |
| De sluiting van het Veerse Gat | cameraman | 1958 | film | |
| Town planning and building | cameraman | 1961 | televisie | |
| Big city blues | cameraman | 1962 | film | |
| Helpers bij de drempel | cameraman | 1962 | film | |
| Zendtijd voor politieke partijen (KVP) | cameraman | 1963 | televisie | |
| Leven in de brouwerij | regisseur, cameraman | 1963 | film | |
| Gezonden gezond houden | regisseur | 1967 | film | |
| Zand voor Sylt | regisseur, cameraman | 1984 | film | |
| Een goed lopende stad | regisseur, cameraman | 1989 | film | |
| Ouder worden we allemaal | regisseur | 2002 | film |
|