Oeuvre Hans de Cocq: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 137: | Regel 137: | ||
| height="26" | [[Open en bloot]] | | height="26" | [[Open en bloot]] | ||
| grafisch ontwerper, illustrator, animator | | grafisch ontwerper, illustrator, animator | ||
| televisie | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Een bruid in de morgen]] | |||
| grafisch ontwerper | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
Versie van 13 apr 2010 09:32
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| K-wartaal | grafisch ontwerper | televisie | 1962 - 1964 | |
| Randfiguren | illustrator | televisie | 1965 - 1968 | |
| Carmen | illustrator | televisie | 1965 | |
| De permanente revolutie | grafisch ontwerper | televisie | 1965 | |
| Woord voor woord | illustrator | televisie | 1965 - 1976 | |
| Mozart in Nederland | grafisch ontwerper | televisie | 1965 - 1966 | |
| Ja zuster, nee zuster | grafisch ontwerper | televisie | 1966 - 1968 | |
| God in Frankrijk | grafisch ontwerper | televisie | 1966 en 1968 | |
| Moef ga-ga | grafisch ontwerper | televisie | 1966 - 1968 | |
| Liedjes aan de kerk | illustrator | 1967 - 1968 | ||
| Liesbeth List | grafisch ontwerper | televisie | 1968 | |
| Vers | grafisch ontwerper | televisie | 1968 | |
| Eigentijds | grafische vormgeving | televisie | 1968 - 1974 | |
| Waar geloof je nog in? | grafisch ontwerper | televisie | 1969 | |
| Bontekoe | illustrator | televisie | 1969 | |
| En een zoen van de juffrouw | grafisch ontwerper, illustrator | televisie | 1971 - 1974 | |
| Waar of niet waar | grafisch ontwerper | televisie | 1971 - 1974 | |
| Van onderen | grafisch ontwerper | televisie | 1972 - 1974 | |
| Open en bloot | grafisch ontwerper, illustrator, animator | televisie | 1974 | |
| Een bruid in de morgen | grafisch ontwerper | televisie | 1974 | |
| Jouw beurt | illustrator | televisie | 1975 - 1976 en 1984 | |
| Haagsche kringen | illustrator | televisie | onbekend | Programma werd live uitgezonden en is dus niet bewaard gebleven? |
| Voorwaarts en niet vergeten | redacteur, grafisch ontwerper | televisie | 1977 | |
| 't Spant erom | illustrator | televisie | 1979 - 1981 | |
| Een koning op zijn kop | illustrator | televisie | 1980 | |
| De rode ballon | grafisch ontwerper | televisie | 1980 - 1981 | |
| Kinderen voor kinderen | grafisch ontwerper | televisie | 1981, 1982 | |
| Armoede | grafisch ontwerper | televisie | 1982 - 1983 | |
| Planten verzorgen in huis en tuin | grafisch ontwerper | televisie | 1982 | |
| Internationale nieuwe scene | grafisch ontwerper | televisie | 1983 | |
| Oude testament: Abraham | illustrator | televisie | 1984 | |
| De kinderen uit de bijbel | illustrator | televisie | 1984 | |
| Sesamstraat | illustrator, animator | televisie | 1987 - 1992 | |
| Huisje, boompje, beestje | illustrator | televisie | 1988 | |
| Grensgesprek | grafisch ontwerper | televisie | 1988 - 1991 | |
| Hoor mij eens | grafisch ontwerper | televisie | 1990 | |
| Dertien persoonlijke ontmoetingen | grafisch ontwerper | televisie | 1990 | |
| Zelf cosmetica maken | grafische vormgeving | televisie | 1991 | |
| Alberto Moravia in het land van Rembrandt | illustrator | televisie | 1994 | Voorafgaand aan dit programma wordt het verhaal "De Japansche steenhouwer" van Multatuli verteld adhv tekeningen in Japanse stijl van Hans de Cocq. |