Oeuvre van Els Buitendijk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Impromtu]] | |||
| Acteur | |||
| Radio | |||
| 1953 | |||
| *stemacteur | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 25: | Regel 32: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Omroepster NCRV | | height="13" | Omroepster NCRV | ||
| | | Omroeper | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1961-1966, 1972-1974 | | 1961-1966, 1972-1974 | ||
| Regel 36: | Regel 43: | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| *stemacteur | | *stemacteur | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Screentest omroeperstest]] | |||
| omroeper | |||
| Televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 50: | Regel 64: | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| *stemacteur | | *stemacteur | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wie zit er aan de grond]] | |||
| Verslaggever | |||
| Radio | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[50 jaar NCRV]] | |||
| Verslaggever | |||
| Radio | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 57: | Regel 85: | ||
| 1979-1980 | | 1979-1980 | ||
| *stemacteur | | *stemacteur | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het eerste gedicht]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1988 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Meditatief moment]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1988 | |||
| | |||
Versie van 26 apr 2010 14:04
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De tuinfluiter | Acteur | Radio | onbekend | |
| Impromtu | Acteur | Radio | 1953 | *stemacteur |
| Airborne day | Acteur | Radio | 1960 | *stemacteur |
| Omroepster NCRV | Omroeper | Televisie | 1961-1966, 1972-1974 | |
| Om de dame | Acteur | Radio | 1961 | *stemacteur |
| Screentest omroeperstest | omroeper | Televisie | 1962 | |
| De geschiedenis van de Charitas | Commentator | Telelvisie | 1969 | |
| De brandstichter | Acteur | Radio | 1971 | *stemacteur |
| Wie zit er aan de grond | Verslaggever | Radio | 1974 | |
| 50 jaar NCRV | Verslaggever | Radio | 1974 | |
| Remi | Acteur | Televisie | 1979-1980 | *stemacteur |
| Het eerste gedicht | Presentator | Televisie | 1988 | |
| Meditatief moment | Presentator | Televisie | 1988 |