Gallery: Des heilandstuin: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op locatie=== Enkele foto's van de Pinksterviering geschoten in de Haagse Kloosterkerk op 5 juni 1960. Ter gelegenheid van Pinksteren wordt ''Des heilandstuin'...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
 
Regel 6: Regel 6:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_001_con.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_001_con.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_002_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_003_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_010_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 18: Regel 18:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_009_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_009_con.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001029379_010_con.png|thumb|200px]]
|}
|}


  [[Des heilandstuin|Terug naar productie]]
  [[Des heilandstuin|Terug naar productie]]

Huidige versie van 26 mei 2010 12:13

Op locatie

Enkele foto's van de Pinksterviering geschoten in de Haagse Kloosterkerk op 5 juni 1960. Ter gelegenheid van Pinksteren wordt Des heilandstuin van Martinus Nijhoffs.

Terug naar productie