Oeuvre van Tanja Koen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| 1951-1962 | | 1951-1962 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wie wil er mijn Marmotje zien?]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 22 jun 2010 12:05
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| NCRV omroeper | NCRV Omroeper | Televisie | 1951-1962 | |
| Wie wil er mijn Marmotje zien? | Presentatrice | Televisie | 1960 |
|
| Overal en nergens | Presentatrice | Televisie | 1966-1967 | |
| Dier en vriend | Presentatrice | Televisie | 1968-1972 | |
| Van nature | Presentatrice | Televisie | 1974-1977 |