Oeuvre van Tanja Koen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 98: | Regel 98: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1968-1972 | | 1968-1972 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Europese pony kampioenschappen]] | |||
| Presentatrice | |||
| Televisie | |||
| 1975 | |||
| | | | ||
Versie van 22 jun 2010 15:46
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| NCRV omroeper | NCRV Omroeper | Televisie | 1951-1962 | |
| Wie wil er mijn marmotje zien | Presentatrice | Televisie | 1960 | |
| Ten voeten uit | Presentatrice | Televisie | 1961 | |
| Iberische klanken | Presentatrice | Televisie | 1961 | |
| Vergelijkenderwijs | Presentatrice | Televisie | 1961 | |
| Spaanse dansen | Presentatrice | Televisie | 1962 | |
| Vrouwenprogramma | Presentatrice | Televisie | 1962 | |
| Over 25 jaar | Presentatrice | Televisie | 1962 | |
| Een tegen allen | Presentatrice | Televisie | 1964 | |
| Kijk nou eens | Presentatrice | Televisie | 1965 | |
| Attentie | Presentatrice | Televisie | 1966 | |
| Overal en nergens | Presentatrice | Televisie | 1966-1967 | |
| Dier en vriend | Presentatrice | Televisie | 1968-1972 | |
| Europese pony kampioenschappen | Presentatrice | Televisie | 1975 | |
| Van nature | Presentatrice | Televisie | 1974-1977 | |
| Springtrofee | Presentatrice | Televisie | 1977 | |
| Ja, natuurlijk | Presentatrice | Televisie | 1977 | |
| Stedenspel | Presentatrice | Televisie | 1981 |