Gallery: Het Capitool: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 46: Regel 46:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_008_con.png|thumb|200px|[[Herman Wigbold]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_009_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_009_con.png|thumb|200px|[[Herman Wigbold]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_010_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_010_con.png|thumb|200px|[[Herman Wigbold]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_011_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_011_con.png|thumb|200px|[[Herman Wigbold]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_012_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_012_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_013_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_013_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_014_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012690_014_con.png|thumb|200px]]

Versie van 24 jun 2010 13:50

Op de set deel 1

Foto's genomen tijdens de opnames van Het Capitool op 23 september 1981. Te zien is o.a. Herman Wigbold.

Herman Wigbold
Herman Wigbold
Herman Wigbold
Herman Wigbold
Herman Wigbold
Herman Wigbold
Herman Wigbold
Terug naar productie