Oeuvre René Stokvis Producties: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar René Stokvis Producties {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="100" | Titel | width="70" | O...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| [[NCRV]] | | [[NCRV]] | ||
| 1998-2009 | | 1998-2009 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Villa BvD (EK 2000)]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| 2000 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 62: | Regel 69: | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 2004-2005 | | 2004-2005 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Blauw bloed]] | |||
| [[EO]] | |||
| 2004-heden | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 142: | Regel 156: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[TV show]] | |||
| [[TROS]] | |||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Afslag UMC Utrecht]] | |||
| [[EO]] | |||
| 2008-2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Mattheüs masterclass]] | |||
| [[EO]] | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Hoe?zo!]] | |||
| [[Teleac/NOT]] | |||
| 2009-heden | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[That's the question]] | |||
| [[EO]] | |||
| 2009-heden | |||
| Televisie | |||
| | |||
Versie van 20 jul 2010 11:38
Terug naar René Stokvis Producties
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Te land, ter zee en in de lucht | NCRV | 1978-2008 | Televisie | |
| Chirurgenwerk | VOO, EO | 1990-2002 | Televisie | |
| Het kinderziekenhuis | EO | 1993-1994, 2000, 2002 | Televisie | |
| Una voce particolare | NCRV | 1998-2009 | Televisie | |
| Villa BvD (EK 2000) | RTL4 | 2000 | Televisie | |
| Opgelicht! | TROS | 2000-heden | Televisie | |
| Een kind met een missie | NCRV | 2004 | Televisie | |
| Ziekenhuis special | EO | 2004 | Televisie | |
| Ingang oost | EO | 2004-2005 | Televisie | |
| Blauw bloed | EO | 2004-heden | Televisie | |
| Smartkidz | SBS6 | 2005-2007 | Televisie | |
| De tuinruimers | SBS6 | 2005-heden | Televisie | |
| Vreemde kostganger | EO | 2006 | Televisie | |
| Kanjers (2006) | EO | 2006 | Televisie | |
| 1 2 3 in beeld | NPO | 2006 | Televisie | |
| Brooke hospital for animals -Pakistan | TROS | 2006 | Televisie | |
| Ik vertrek | TROS | 2006-2007 | Televisie | |
| In beeld | EO, NOS, VARA, VPRO, TROS, NPO, BNN, NPS, KRO | 2007 | Televisie | |
| Sudokidz | AVRO, NCRV | 2008 | Televisie | |
| Onverwacht bezoek | EO | 2008 | Televisie | |
| Ons een zorg! | EO | 2008 | Televisie | |
| TV show | TROS | 2008 | Televisie | |
| Afslag UMC Utrecht | EO | 2008-2009 | Televisie | |
| Mattheüs masterclass | EO | 2009 | Televisie | |
| Hoe?zo! | Teleac/NOT | 2009-heden | Televisie | |
| That's the question | EO | 2009-heden | Televisie |
|