Oeuvre BlazHoffski: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 19: | Regel 19: | ||
| height="26" | [[Classic TV]] | | height="26" | [[Classic TV]] | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
| 2004 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[All in the game]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 2004 | | 2004 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 34: | Regel 41: | ||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Praatjesmakers]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 2006-2010 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 47: | Regel 61: | ||
| height="26" | [[Candy meets...]] | | height="26" | [[Candy meets...]] | ||
| [[NPS]] | | [[NPS]] | ||
| 2007 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Kerst met Marc-Marie en Yvon]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 2007 | | 2007 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 54: | Regel 75: | ||
| height="26" | [[Bij Yerli]] | | height="26" | [[Bij Yerli]] | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Slag om Pampus]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 2008 | | 2008 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 69: | Regel 97: | ||
| [[VPRO]] | | [[VPRO]] | ||
| 2008, 2010 | | 2008, 2010 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Voor elkaar!]] | |||
| [[RVU]] | |||
| 2009 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 79: | Regel 114: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Israël, tussen droom en werkelijkheid]] | |||
| [[Joodse Omroep]] | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Blazhoffski|Terug naar Blazhoffski]] | [[Blazhoffski|Terug naar Blazhoffski]] | ||
Versie van 20 jul 2010 12:50
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Tuti famili | NCRV | 2002-2003 | Televisie | |
| Classic TV | AVRO | 2004 | Televisie | |
| All in the game | NCRV | 2004 | Televisie | |
| De Jong wil | VPRO | 2006 | Televisie | |
| Onder de tram | VARA | 2006 | Televisie | |
| Praatjesmakers | NCRV | 2006-2010 | Televisie | |
| Hello goodbye | NCRV | 2006-heden | Televisie | |
| Candy meets... | NPS | 2007 | Televisie | |
| Kerst met Marc-Marie en Yvon | KRO | 2007 | Televisie | |
| Bij Yerli | AVRO | 2008 | Televisie | |
| Slag om Pampus | NCRV | 2008 | Televisie | |
| 24 uur met | VPRO | 2008-2009 | Televisie | |
| Toren C | VPRO | 2008, 2010 | Televisie | |
| Voor elkaar! | RVU | 2009 | Televisie | |
| De bubbel | BNN | 2009-2010 | Televisie | |
| Israël, tussen droom en werkelijkheid | Joodse Omroep | 2010 | Televisie |