Oeuvre Hans Moolenaar: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hidd...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ritmeester Buat]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1968 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Hans Moolenaar|Terug naar de biografie]] | [[Hans Moolenaar|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 8 aug 2010 19:01
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Chanoeka | illustrator | televisie | 1962 | samen met Reina Nieland |
| Uit Oma's Kabinet | decorontwerper, grafisch ontwerper | televisie | 1963 | |
| Ritmeester Buat | illustrator | televisie | 1968 |