Oeuvre van Ansje van Brandenberg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 60: | Regel 60: | ||
| height="51" | [[Applaus]] | | height="51" | [[Applaus]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1987 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Theater festival-gala 1987]] | |||
| inleider | |||
| 1987 | | 1987 | ||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 21 sep 2010 08:39
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Omroeper NCRV | omroeper | 1956 - 1964 | televisie | |
| De pruikenmaker en de prins | vertelster | 1959 | televisie | |
| Jong Israel danst | commentator | 1962 | televisie | |
| Te waar om mooi te zijn | zangeres | 1964 | televisie | |
| Cafe-chantant 't Winkeltje | zangeres | 1966, 1968 | televisie | |
| Geprolongeerd | zangeres | 1967 | televisie | |
| De kleine waarheid | actrice | 1970 | televisie | |
| Vandaag of morgen | actrice | 1976 | televisie | |
| Applaus | presentator | 1987 | televisie | |
| Theater festival-gala 1987 | inleider | 1987 | televisie |