Oeuvre van Lily van den Bergh: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 56: | Regel 56: | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| radio | | radio | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Kernwapen ook 'n gok]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Stop de Neutronenbom]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Hollanditis]] | |||
| producent | |||
| 1981 | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Rode Kruis bloedbank]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[De razende Hollander]] | |||
| producent | |||
| ? | |||
| documentaire | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 61: | Regel 91: | ||
| producent | | producent | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 67: | Regel 98: | ||
| producent | | producent | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 73: | Regel 104: | ||
| producent, regisseur | | producent, regisseur | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 79: | Regel 110: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 85: | Regel 116: | ||
| producent | | producent | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 91: | Regel 122: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | documentaire | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 97: | Regel 128: | ||
| regisseur, producent | | regisseur, producent | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | documentaire | ||
|} | |} | ||
[[Lily van den Bergh| Terug naar biografie]] | [[Lily van den Bergh| Terug naar biografie]] | ||
Versie van 24 sep 2010 09:50
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Cabaret met de SPO | carabetier | 1957 | televisie | |
| Carre vrouwen met een heer | panellid | 1961 | televsie | |
| Omroeper VPRO | omroeper | 1962 - ? | televisie | |
| Rififi in Amsterdam | acteur | 1962 | film | |
| Een ochtend van zes weken | acteur | 1966 | film | |
| Open oog | presentator | 1968 | televisie | |
| Scala | interviewer | 1969 | televisie | |
| Z.I. | verslaggever | 1971 | radio | |
| Kernwapen ook 'n gok | producent | ? | documentaire | |
| Stop de Neutronenbom | producent | ? | documentaire | |
| Hollanditis | producent | 1981 | documentaire | |
| Rode Kruis bloedbank | producent | ? | documentaire | |
| De razende Hollander | producent | ? | documentaire | |
| Het postkantoor | producent | 1985 | documentaire
| |
| Het leven van een vroedvrouw | producent | 1986 | documentaire | |
| Opstand in Sobibor | producent, regisseur | 1989 | documentaire | |
| Impact | regisseur | 1989 | documentaire | |
| Huishoudens van steen | producent | 1991 | documentaire | |
| Het omgekeerde perspectief | regisseur | 1996 | documentaire | |
| Kunt u mij 60 zagen en 12 naaimachines sturen? | regisseur, producent | 1996 | documentaire |