Oeuvre Hein van Nievelt: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="55" | medium | | width="55" | medium | ||
| width="177" | opmerking | | width="177" | opmerking | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[http://www.beeldengeluidwiki.nl/index.php/Overzicht_Omroepers_per_zendgemachtigde#TROS Omroeper TROS]] | |||
| Omroeper | |||
| 1972-1979, 1991 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
Versie van 19 okt 2010 12:55
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| [Omroeper TROS] | Omroeper | 1972-1979, 1991 | Televisie | |
| Aktua (radio) | Verslaggever | 1973 | Radio | |
| Kieskeurig | Presentator | 1979, 1982-1983, 1986-1987, 1990-1992 | Televisie | |
| Aktua (televisie) | Redacteur, verslaggever | 1982 - 1988, 1991 | Televisie | |
| Kieskeurig op wielen | Presentator, productie | 1986 - 1987 | Televisie | |
| Dutch viking | Commentator, productie | 1987 | Televisie | |
| Airshow Lelystad | Commentator | 1987 | Televisie | |
| Toen de TROS werd losgesmeten | Presentator | 1989 | Radio | |
| Voetbal plus | Presentator | 1990 | Televisie | |
| The classic marathon | Regisseur | 1991 | Televisie | |
| London Sydney marathon | Regisseur, presentator, productie | 1993 | Televisie | |
| Twee vandaag | Redacteur | 1993-1994 | Televisie | |
| Spreekuur | Regisseur | 1997-1999 | Televisie | |
| Landelijke fietsdag 1998 | Regisseur, samensteller | 1998 | Televisie | |
| Meer tuinplezier | Verslaggever | 1998 | Televisie |