Gallery: Een avondje teevee met André: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 41: Regel 41:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_022_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_022_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_023_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_024_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_024_con.jpg|thumb|200px]]


Regel 63: Regel 62:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_014_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_015_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_016_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_017_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_018_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_019_con.jpg|thumb|200px|opnameleider [[Arie Diermen]] in gesprek metSamantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_020_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_022_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 150: Regel 134:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_002_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_002_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_004_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_004_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


Regel 168: Regel 153:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_014_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_015_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_016_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_017_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_018_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_019_con.jpg|thumb|200px|opnameleider [[Arie Diermen]] in gesprek metSamantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_020_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_022_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 186: Regel 187:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_004_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_004_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_010_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_023_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
Regel 195: Regel 199:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_010_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
 
 
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_012_con.jpg|thumb|200px]]

Versie van 19 nov 2010 08:32

Werkopnames

Foto's geschoten op de set tijdens de opnames van Een avondje teevee met André op 8 augustus 1969. Naast André van Duin zijn ook te zien Los Cabanos, The Buffoons, opnameleider Arie Diermen, Samantha en Pierre van Ostade.

Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
opnameleider Arie Diermen in gesprek metSamantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha


Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos


Terug naar producties