Gallery: Een avondje teevee met André: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 33: Regel 33:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_018_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_021_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_023_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_024_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_018_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_016_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 62: Regel 77:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_021_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_023_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_024_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 114: Regel 124:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_012_con.jpg|thumb|200px]]
Regel 177: Regel 186:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_019_con.jpg|thumb|200px]]


Regel 190: Regel 198:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_023_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_023_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
Regel 199: Regel 208:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_012_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_015_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_018_con.jpg|thumb|200px]]

Versie van 19 nov 2010 08:36

Werkopnames

Foto's geschoten op de set tijdens de opnames van Een avondje teevee met André op 8 augustus 1969. Naast André van Duin zijn ook te zien Los Cabanos, The Buffoons, opnameleider Arie Diermen, Samantha en Pierre van Ostade.

Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
opnameleider Arie Diermen in gesprek metSamantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha


Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos


Terug naar producties