Gallery: Een avondje teevee met André: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 114: Regel 114:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_010_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_002_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_014_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_015_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_016_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_018_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_017_con.jpg|thumb|200px]]


Regel 142: Regel 129:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_007_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_018_con.jpg|thumb|200px]]
Regel 190: Regel 176:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_020_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_020_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_022_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_022_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_002_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_014_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_015_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_016_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_018_con.jpg|thumb|200px|Optreden van The Buffoons]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_002_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_002_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_003_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_003_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
Regel 210: Regel 196:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_010_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_010_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_023_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_023_con.jpg|thumb|200px| Optreden van Los Cabanos]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_016_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_001_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]


|}
|}

Versie van 22 nov 2010 09:22

Werkopnames

Foto's geschoten op de set tijdens de opnames van Een avondje teevee met André op 8 augustus 1969. Naast André van Duin zijn ook te zien Los Cabanos, The Buffoons, opnameleider Arie Diermen, Samantha en Pierre van Ostade.

Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
opnameleider Arie Diermen in gesprek metSamantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos


Terug naar producties