Gallery: Een avondje teevee met André: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 31: Regel 31:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_008_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_015_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_018_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_021_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_021_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_023_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_023_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_024_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_024_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_018_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_016_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_020_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_020_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_021_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_021_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_022_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_022_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_024_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004786_024_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_002_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_002_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_012_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_013_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_015_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_016_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_009_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_016_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_001_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_008_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_005_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_008_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_011_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_018_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_007_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_009_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_010_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_011_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_012_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004788_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_001_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_002_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_002_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_004_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_004_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_018_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_019_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_020_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_020_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_003_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_003_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_002_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_002_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_004_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_004_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_005_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_005_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_006_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_006_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_007_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_007_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_008_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_008_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_009_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_009_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_010_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_010_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_011_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_011_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_012_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_013_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_014_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_014_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_015_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_015_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_016_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_016_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_017_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_017_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_018_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_018_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_019_con.jpg|thumb|200px|opnameleider [[Arie Diermen]] in gesprek metSamantha]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_019_con.jpg|thumb|200px|opnameleider [[Arie Diermen]] in gesprek metSamantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_020_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_020_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_022_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004787_022_con.jpg|thumb|200px|Optreden van Samantha]]
Regel 193: Regel 199:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_015_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_016_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_017_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004790_019_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_001_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_001_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_005_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004791_014_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_006_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_007_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_007_con.jpg|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_008_con.jpg|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004789_008_con.jpg|thumb|200px]]



Versie van 22 nov 2010 09:29

Werkopnames

Foto's geschoten op de set tijdens de opnames van Een avondje teevee met André op 8 augustus 1969. Naast André van Duin zijn ook te zien Los Cabanos, The Buffoons, opnameleider Arie Diermen, Samantha en Pierre van Ostade.

Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
opnameleider Arie Diermen in gesprek metSamantha
Optreden van Samantha
Optreden van Samantha
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van The Buffoons
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos
Optreden van Los Cabanos


Terug naar producties