Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 132: | Regel 132: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_011_con.png|thumb|200px|Decor slaapkamer koningin kasteel van Bambergen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_011_con.png|thumb|200px|Decor slaapkamer koningin kasteel van Bambergen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_003_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Margreet Heemskerk]], [[Will van Selst]], [[John Lanting]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_003_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Margreet Heemskerk]], [[Will van Selst]], [[John Lanting]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001036944_001_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001036944_002_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 12: Weerwolf Wonderwijn's wedkamp|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 14: De bruiden van Dril|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 12: Weerwolf Wonderwijn's wedkamp|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 14: De bruiden van Dril|Naar de volgende aflevering]] |
Versie van 20 nov 2012 09:52
Het gestolen land
Uitgezonden op 29 september 1973.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering