Gallery: Hamelen - Afl. 31: Een vreemde vogel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_013_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[Cok Henneman]], [[André van Heuvel]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_013_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[Cok Henneman]], [[André van den Heuvel]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_014_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[Cok Henneman]], [[André van Heuvel]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_014_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[Cok Henneman]], [[André van den Heuvel]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_015_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[André van Heuvel]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_015_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[André van Heuvel]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_016_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[Cok Henneman]], [[André van | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_016_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[Cok Henneman]], [[André van denHeuvel]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_017_con.png|thumb|200px|[[Monique Clemens]], koor]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_017_con.png|thumb|200px|[[Monique Clemens]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_018_con.png|thumb|200px|[[Monique Clemens]], koor]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_018_con.png|thumb|200px|[[Monique Clemens]], koor]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_020_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[André van Heuvel]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001020006_020_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[André van den Heuvel]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037850_01_con.png|thumb|200px|Decor gevangenis kasteel van Bambergen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037850_01_con.png|thumb|200px|Decor gevangenis kasteel van Bambergen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037850_02_con.png|thumb|200px|Decor slaapkamer koningin kasteel van Bambergen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037850_02_con.png|thumb|200px|Decor slaapkamer koningin kasteel van Bambergen]] | ||
Regel 52: | Regel 52: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_005_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_005_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_007_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049924_007_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018346_010_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_011_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_012_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_013_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_014_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_016_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_023_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], koor, figuratie]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018347_024_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_001_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_002_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]], koor, figuratie]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_003_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_004_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_005_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_006_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_007_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_008_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_009_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[John Lanting]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018348_021_con.png|thumb|200px|Decor van kamer van Jul kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_001_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_002_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_003_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_004_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_005_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_006_con.png|thumb|200px|Portret van [[John Lanting]] als ambtenaar Ogterop Deux, [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg en [[Rob de Nijs]] als Bertram Bierenbroodspot]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_007_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_008_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_009_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_010_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001018349_012_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_01_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ab Hofstee]] als Hildebrandt Brom]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_02_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ab Hofstee]] als Hildebrandt Brom]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_03_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_04_con.png|thumb|200px|Portret van [[Emmy Lopes Dias]] als koningin Madelein II]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_05_con.png|thumb|200px|Portret van [[Emmy Lopes Dias]] als koningin Madelein II]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_06_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_07_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_08_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_09_con.png|thumb|200px|[[Andrea Domburg]], [[Emmy Lopes Dias]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_10_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_11_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_12_con.png|thumb|200px|Detail van de handen van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_13_con.png|thumb|200px|Detail van de handen van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_14_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_15_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_16_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Andrea Domburg]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_17_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[Andrea Domburg]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_18_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_19_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037669_20_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_01_con.png|thumb|200px|Rekwisieten uit het decor kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_02_con.png|thumb|200px|Rekwisieten uit het decor kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_03_con.png|thumb|200px|Rekwisieten uit het decor kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_04_con.png|thumb|200px|Decor van de troonzaal kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_05_con.png|thumb|200px|Decor van kamer van Jul kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_06_con.png|thumb|200px|Decor van kamer van Jul kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_07_con.png|thumb|200px|Decor van de troonzaal kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_08_con.png|thumb|200px|Decor van de troonzaal kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_09_con.png|thumb|200px|Decor van de troonzaal kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_10_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_11_con.png|thumb|200px|Decor van de troonzaal kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_12_con.png|thumb|200px|Decor van de troonzaal kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_13_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_14_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_15_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_16_con.png|thumb|200px|Portret van [[Emmy Lopes Dias]] als koningin Madelein II]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_17_con.png|thumb|200px|Portret van [[Emmy Lopes Dias]] als koningin Madelein II]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_18_con.png|thumb|200px|Portret van [[Emmy Lopes Dias]] als koningin Madelein II]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037670_19_con.png|thumb|200px|Decor van kamer kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_01_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_02_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_03_con.png|thumb|200px|Decor van kamer kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_07_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_08_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_09_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_10_con.png|thumb|200px|Portret van [[Wieteke van Dort]] als Jul]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_11_con.png|thumb|200px|Portret van [[Wieteke van Dort]] als Jul]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_12_con.png|thumb|200px|Portret van [[Wieteke van Dort]] als Jul]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_13_con.png|thumb|200px|Detail van de handen van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_14_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_15_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_16_con.png|thumb|200px|Portret van [[Wieteke van Dort]] als Jul]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_17_con.png|thumb|200px|Portret van [[Wieteke van Dort]] als Jul]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_18_con.png|thumb|200px|Portret van [[Wieteke van Dort]] als Jul]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_19_con.png|thumb|200px|Rekwisieten uit het decor kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037671_20_con.png|thumb|200px|Rekwisieten uit het decor kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_01_con.png|thumb|200px|Decor van het balkon kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_02_con.png|thumb|200px|Decor van het balkon kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_03_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_04_con.png|thumb|200px|Decor van ingang kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_05_con.png|thumb|200px|Decor van terras kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_06_con.png|thumb|200px|Decor van gang kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_08_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_11_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_12_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_13_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_14_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_15_con.png|thumb|200px|Portret van [[Andrea Domburg]] als koningin Rinse]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_16_con.png|thumb|200px|Decor van de keuken kasteel van Bambergen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037672_17_con.png|thumb|200px|Portret van [[Cok Henneman]] als de bewaker]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001041897_009_con.png|thumb|200px|[[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]], koor]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 30: Joringel van Jor|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 32: Een krimpspreuk van Lorre Lei|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 30: Joringel van Jor|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 32: Een krimpspreuk van Lorre Lei|Naar de volgende aflevering]] |
Huidige versie van 12 nov 2012 om 10:45
Een vreemde vogel
Uitgezonden op 15 maart 1975.
] | ||
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering