Gallery: Hamelen - Afl. 35: De kouwe kermis: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '===Een luchtkasteel=== Uitgezonden op 19 april 1975. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037919_01_con.png|thumb|200px|Decor va...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 18: | Regel 18: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037919_08_con.png|thumb|200px|Decor van kamer van Augustijn en Ranonkel kermis van War]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037919_08_con.png|thumb|200px|Decor van kamer van Augustijn en Ranonkel kermis van War]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037919_09_con.png|thumb|200px|Decor van kamer van Augustijn en Ranonkel kermis van War]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037919_09_con.png|thumb|200px|Decor van kamer van Augustijn en Ranonkel kermis van War]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_07_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_08_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Wieteke van Dort]], [[Martin Brozius]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_09_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_10_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_11_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_12_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_13_con.png|thumb|200px|[[John Lanting]], [[Martin Brozius]], [[Wieteke van Dort]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020240_14_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 34: Een luchtkasteel|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 36: Het hoofd van Jut|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 34: Een luchtkasteel|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 36: Het hoofd van Jut|Naar de volgende aflevering]] |
Versie van 12 nov 2012 08:09
Een luchtkasteel
Uitgezonden op 19 april 1975.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering