Gallery: Hamelen - Afl. 41: De gast van Wamp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '===De gast van Wamp=== {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | thumb|200px|[[Elisabeth Versluys, [[Ivo Brautiga...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
===De gast van Wamp=== | ===De gast van Wamp=== | ||
Uitgezonden op 27 december 1975. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_001_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Will van Selst]], [[Loeki Knol]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_002_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Rob de Nijs]], [[Will van Selst]], [[Loeki Knol]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_003_con.png|thumb|200px|[[Jan Hundling]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_004_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Will van Selst]], [[Loeki Knol]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_005_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Will van Selst]], [[Jan Hundling]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_006_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Loeki Knol]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_007_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_008_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Will van Selst]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_009_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Loeki Knol]], [[Will van Selst]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_010_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Loeki Knol]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_011_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_012_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_013_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Will van Selst]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020905_014_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Will van Selst]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_001_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_002_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Ab Hofstee]], [[Loeki Knol]], [[Will van Selst]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_003_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Jan Hundling]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_004_con.png|thumb|200px|[[Jan Hundling]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_005_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Jan Hundling]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_006_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Rob de Nijs]], [[Will van Selst]], [[Jan Hundling]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_007_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Jan Hundling]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_008_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Jan Hundling]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_009_con.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]], [[Elisabeth Versluys]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_010_con.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_011_con.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]], [[Elisabeth Versluys]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_012_con.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]], [[Elisabeth Versluys]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_013_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_014_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020906_015_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_001_con.png|thumb|200px|Portret van [[Willem Nijholt]] als Clovis van Wamp]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_002_con.png|thumb|200px|[[Elisabeth Versluys]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_003_con.png|thumb|200px|Portret van [[Jan Hundling]] als Nifterik van Spa]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_004_con.png|thumb|200px|Portret van [[Jan Hundling]] als Nifterik van Spa]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_005_con.png|thumb|200px|[[Willem Nijholt]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_006_con.png|thumb|200px|Portret van [[Willem Nijholt]] als Clovis van Wamp]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_007_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Jan Hundling]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_008_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Margreet Heemskerk]], [[Will van Selst]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_009_con.png|thumb|200px|Decor van het ijspaleis]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_010_con.png|thumb|200px|Decor van het ijspaleis]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_011_con.png|thumb|200px|Portret van [[Elisabeth Versluys]] als Wenzela de ijsheks]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_012_con.png|thumb|200px|Portret van [[Elisabeth Versluys]] als Wenzela de ijsheks]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_013_con.png|thumb|200px|Portret van [[Elisabeth Versluys]] als Wenzela de ijsheks]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_014_con.png|thumb|200px|Portret van [[Elisabeth Versluys]] als Wenzela de ijsheks]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_015_con.png|thumb|200px|Decor van het ijspaleis]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_016_con.png|thumb|200px|Portret van [[Elisabeth Versluys]] als Wenzela de ijsheks]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_017_con.png|thumb|200px|Portret van [[Elisabeth Versluys]] als Wenzela de ijsheks]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_018_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Jan Hundling]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_019_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Will van Selst]], [[Jan Hundling]], [[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]], koor]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_020_con.png|thumb|200px|[[Loeki Knol]], [[Margreet Heemskerk]], [[Rob de Nijs]], [[Jan Hundling]], [[Will van Selst]], [[Ab Hofstee]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038054_021_con.png|thumb|200px|Portret van [[Jan Hundling]] als Nifterik van Spa]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_001_con.png|thumb|200px|Decor van het ijspaleis]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_002_con.png|thumb|200px|Decor van het ijspaleis]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_003_con.png|thumb|200px|Decor van slaapkamer burgemeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_004_con.png|thumb|200px|Decor van slaapkamer burgemeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_005_con.png|thumb|200px|Decor van slaapkamer burgemeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_006_con.png|thumb|200px|Decor van slaapkamer burgemeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_007_con.png|thumb|200px|Decor van gang huis van burgemeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_008_con.png|thumb|200px|Decor van gang huis van burgemeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_009_con.png|thumb|200px|Decor van keuken huis van burgmeester in Hamelen]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001038055_010_con.png|thumb|200px|Decor van keuken huis van burgmeester in Hamelen]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_008_con.png|thumb|200px|[[Elisabeth Versluys]], [[Ivo Brautigam]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037993_008_con.png|thumb|200px|[[Elisabeth Versluys]], [[Ivo Brautigam]]]] |
Huidige versie van 31 okt 2012 om 13:41
De gast van Wamp
Uitgezonden op 27 december 1975.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering