Gallery: Te land, ter zee en in de lucht: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Foto's genomen tijdens de opnames van ''Te land, ter zee en in de lucht'' op 11 juni 1981. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [...') |
|||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012331_016_con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001012331_016_con.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012331_017_con.png|thumb|200px]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001012331_017_con.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_001_con.pngthumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_002_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_003_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_004_con.pngthumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_005_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_006_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_007_con.pngthumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_008_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_009_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_010_con.pngthumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_011_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_012_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_013_con.pngthumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_014_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_015_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_016_con.pngthumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_017_con.pngthumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001012332_018_con.pngthumb|200px]] | |||
|} | |} | ||
[[Te land, ter zee en in de lucht|Terug naar productie]] | [[Te land, ter zee en in de lucht|Terug naar productie]] |
Versie van 23 jun 2010 14:33
Op de set
Foto's genomen tijdens de opnames van Te land, ter zee en in de lucht op 11 juni 1981.
Terug naar productie