Gallery: Zo is het toevallig ook nog 's een keer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Enkele foto's genomen op de set van ''Een avond in Saint-Germain des Prés'' geschoten op 5 november 1955. Te zien zijn o.a. de acteurs [[Tom Manders]...') |
k (Gallery: Zo is het toevallig ook nog's een keer hernoemd naar Gallery: Zo is het toevallig ook nog 's een keer) |
||
(6 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
===Op de set=== | ===Op de set=== | ||
Enkele foto's genomen op de set van '' | Enkele foto's genomen op de set van ''Zo is het toevallig ook nog's een keer'' geschoten op 25 april1964 door H. Swart. Te zien zijn o.a. [[Yoka Berretty]], [[Gerard Reve]] en [[Jan Blokker]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:64169-1.png|thumb|200px| [[Yoka Berretty]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:64169-2.png|thumb|200px| [[Gerard van het Reve]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:64169-3.png|thumb|200px|[[Gerard van het Reve]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:64169-4.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:64169-5.png|thumb|200px]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:64169-6.png|thumb|200px]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-7.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-10.png|thumb|200px|[[Jan Blokker]], [[Rinus Ferdinandusse]], [[Dimitri Frenkel Frank]], [[Joop van Tijn]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-11.png|thumb|200px|[[Jan Blokker]], [[Rinus Ferdinandusse]], [[Dimitri Frenkel Frank]], [[Joop van Tijn]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-12.png|thumb|200px|[[Yoka Berretty]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-13.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-14.png|thumb|200px|[[Gerard van het Reve]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-15.png|thumb|200px|[[Yoka Berretty]] en [[Gerard Reve]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-16.png|thumb|200px|[[Rinus Ferdinandusse]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-17.png|thumb|200px|[[Rinus Ferdinandusse]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-18.png|thumb|200px|[[Jan Blokker]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:64169-19.png|thumb|200px|[[Jan Blokker]]]] | |||
|} | |||
Enkele foto's geschoten door R. Frings van de uitzending van 21 april 1965. | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:65164-10_pos.png|thumb|200px| [[Yoka Berretty]] en het tekstbord]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:65164-14_pos.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
[[Zo is het toevallig ook nog's een keer|Terug naar productie]] | [[Zo is het toevallig ook nog 's een keer|Terug naar productie]] |
Huidige versie van 18 dec 2009 om 08:39
Op de set
Enkele foto's genomen op de set van Zo is het toevallig ook nog's een keer geschoten op 25 april1964 door H. Swart. Te zien zijn o.a. Yoka Berretty, Gerard Reve en Jan Blokker.
Enkele foto's geschoten door R. Frings van de uitzending van 21 april 1965.