Gouden Kalf lange documentaire: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
|style="font-weight:bold" width="48" height="13" | jaartal | |style="font-weight:bold" width="48" height="13" | jaartal | ||
|style="font-weight:bold" width=" | |style="font-weight:bold" width="280" | regisseur | ||
|style="font-weight:bold" width="250" | Filmtitel | |style="font-weight:bold" width="250" | Filmtitel | ||
| width="48" | | | width="48" | | ||
Regel 198: | Regel 198: | ||
| valign="bottom" | [[Diego Gutierrez]] | | valign="bottom" | [[Diego Gutierrez]] | ||
| valign="bottom" | [[Parts of a family]] | | valign="bottom" | [[Parts of a family]] | ||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2014 | |||
| valign="bottom" | [[Niels van Koevorden]] & [[Sabine Lubbe Bakker]] | |||
| valign="bottom" | [[Ne me quitte pas]] | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2015 | |||
| valign="bottom" | [[Morgan Knibbe]] | |||
| valign="bottom" | [[Those who feel the fire burning]] | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2016 | |||
| valign="bottom" | [[Tom Fassaert]] | |||
| valign="bottom" | [[Family affair]] | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2017 | |||
| valign="bottom" | [[Aliona van der Horst]] | |||
| valign="bottom" | [[Liefde is aardappelen]] | |||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|} | |} | ||
[[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] | [[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] |
Versie van 11 feb 2020 14:50
Terug naar overzicht Gouden Kalf