Gouden Televizier-Ring: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 368: | Regel 368: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2015 | |||
| [[SynDROOM]] | |||
| [[Johnny de Mol]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2016 | |||
| [[Floortje naar het einde van de wereld]] | |||
| [[Floortje Dessing]] | |||
| [[BNN]] | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2017 | |||
| [[Zondag met Lubach]] | |||
| [[Arjen Lubach]] | |||
| [[VPRO]] | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2018 | |||
| [[Beau Five Days Inside]] | |||
| [[Beau van Erven Dorens]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2019 | |||
| [[Chateau Meiland]] | |||
| [[Martien Meiland]] | |||
| [[SBS6]] | |||
| | |||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] |
Versie van 14 okt 2019 09:56
De Gouden Televizier-Ring is een publieksprijs voor televisieprogramma's die wordt uitgereikt tijdens het Televizier-ring gala. De prijs is georganiseerd door de Televizier gids en wordt sinds 1964 uitgereikt. In eerste instantie wordt er nog geen onderscheid gemaakt tussen programma's en televisie-persoonlijkheden. Later verschijnen er hiervoor andere prijzen die ook tijdens het gala worden uitgereikt. De winnaar wordt bepaald aan de hand van stemmen. Tot 1996 mogen alleen Televizier-lezers stemmen. Vanaf 1997 mag iedereen meestemmen en wordt de prijs een echte publieksprijs. Het Televizier-ring gala wordt op TV uitgezonden door de AVRO. In 2009 krijgt Mies Bouwman een Gouden Televizier Oeuvre Award.