Oeuvre Mireille Bekooij: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(20 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | ''Geef om een ander'' <br />( | | height="13" | ''Geef om een ander'' <br />(reportage-programma) | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2010 | | 2010 | ||
Regel 43: | Regel 43: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | ''Triviant'' <br />( | | height="13" | ''Triviant'' <br />(spelprogramma / TROS) | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2004-2005 | | 2004-2005 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Het leven gaat door'' <br />(reportage-programma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2004 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Regel 55: | Regel 62: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Koffieconcert'' <br />(muziekprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2003-2004 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Zoovenirs'' <br />(reportage-programma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| zevende seizoen | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''LunchTV'' <br />(praatprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2002-2003 | |||
| televisie | |||
| vierde seizoen | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''TV7'' <br />(dramaserie / VPRO) | |||
| acteur | |||
| 2002 | |||
| televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Uit kompassie'' <br />(praatprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2002 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''LunchTV'' <br />(praatprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2001-2002 | |||
| televisie | |||
| derde seizoen | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Wegwezen'' <br />(praatprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2000-2001 | |||
| televisie | |||
| tweede seizoen | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''LunchTV'' <br />(praatprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 2000-2001 | |||
| televisie | |||
| tweede seizoen | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Regel 97: | Regel 159: | ||
| televisie | | televisie | ||
| tweede seizoen | | tweede seizoen | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Koken met sterren'' <br />(kookprogramma / RTL4) | |||
| presentator | |||
| 1995-1999 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | ''Koffietijd!'' <br />(praatprogramma / RTL4) | | height="13" | ''Koffietijd!'' <br />(praatprogramma / RTL4) | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | april 1994 | ||
| televisie | | televisie | ||
| eerste seizoen | | eerste seizoen | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''2 vandaag'' <br />(actualiteitenprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1993-1994 | |||
| televisie | |||
| eerste seizoen | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Geef je verstand eens voorrang'' <br />(reportage-programma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1992 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Aktua'' (tv) <br />(actualiteitenprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1992 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Handig in en om het huis'' <br />(educatieprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1989 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Kreatief met papier'' <br />(cursusprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1989 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Kieskeurig'' <br />(consumentenprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1979,<br />1986-1993 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Aktua'' (radio) <br />(actualiteitenprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1986 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''Nieuwsshow'' (radio) <br />(actualiteitenprogramma / TROS) | |||
| presentator | |||
| 1967-1989 | |||
| radio | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Mireille Bekooij| | [[Mireille Bekooij|Terug naar biografie]] |
Versie van 17 feb 2015 11:33
- Dit artikel is een beginnetje. U wordt uitgenodigd om op 'bewerken' te klikken en dit artikel aan te vullen.
Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking
|
Geef om een ander (reportage-programma) |
presentator | 2010 | televisie | regionale televisie |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 2008 (eenmalig) | televisie | derde special voor Cordaid |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 2007 (eenmalig) | televisie | tweede special voor Cordaid |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 2006 (eenmalig) | televisie | eerste special voor Cordaid |
Triviant (spelprogramma / TROS) |
presentator | 2004-2005 | televisie | |
Het leven gaat door (reportage-programma / TROS) |
presentator | 2004 | televisie | |
Middagmagazine (praatprogramma / TROS) |
presentator | 2004 | televisie | |
Koffieconcert (muziekprogramma / TROS) |
presentator | 2003-2004 | televisie | |
Zoovenirs (reportage-programma / TROS) |
presentator | 2003 | televisie | zevende seizoen |
LunchTV (praatprogramma / TROS) |
presentator | 2002-2003 | televisie | vierde seizoen |
TV7 (dramaserie / VPRO) |
acteur | 2002 | televisie | |
Uit kompassie (praatprogramma / TROS) |
presentator | 2002 | televisie | |
LunchTV (praatprogramma / TROS) |
presentator | 2001-2002 | televisie | derde seizoen |
Wegwezen (praatprogramma / TROS) |
presentator | 2000-2001 | televisie | tweede seizoen |
LunchTV (praatprogramma / TROS) |
presentator | 2000-2001 | televisie | tweede seizoen |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 1999-2000 | televisie | zevende seizoen |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 1998-1999 | televisie | zesde seizoen |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 1997-1998 | televisie | vijfde seizoen |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 1996-1997 | televisie | vierde seizoen |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 1995-1996 | televisie | derde seizoen |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | 1994-1995 | televisie | tweede seizoen |
Koken met sterren (kookprogramma / RTL4) |
presentator | 1995-1999 | televisie | |
Koffietijd! (praatprogramma / RTL4) |
presentator | april 1994 | televisie | eerste seizoen |
2 vandaag (actualiteitenprogramma / TROS) |
presentator | 1993-1994 | televisie | eerste seizoen |
Geef je verstand eens voorrang (reportage-programma / TROS) |
presentator | 1992 | televisie | |
Aktua (tv) (actualiteitenprogramma / TROS) |
presentator | 1992 | televisie | |
Handig in en om het huis (educatieprogramma / TROS) |
presentator | 1989 | televisie | |
Kreatief met papier (cursusprogramma / TROS) |
presentator | 1989 | televisie | |
Kieskeurig (consumentenprogramma / TROS) |
presentator | 1979, 1986-1993 |
televisie | |
Aktua (radio) (actualiteitenprogramma / TROS) |
presentator | 1986 | radio | |
Nieuwsshow (radio) (actualiteitenprogramma / TROS) |
presentator | 1967-1989 | radio |
Terug naar biografie