Zilveren Televizier-Ster: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
(17 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Publieksprijs die wordt uitgereikt tijdens [[Televizier-ring gala]] voor de beste TV man en vrouw. | Publieksprijs die wordt uitgereikt tijdens [[Televizier-ring gala]] voor de beste TV man en vrouw. | ||
===Winnaars=== | ===Winnaars presentatoren=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="50" height="13" | Jaar | | width="50" height="13" | Jaar | ||
| width="120" | Winnaar vrouw | | width="120" | Winnaar vrouw | ||
| width=" | | width="120" | Zendg. | ||
| width="120" | Winnaar man | | width="120" | Winnaar man | ||
| width=" | | width="120" | Zendg. | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Regel 89: | Regel 89: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | 2011 | ||
| [[Linda de Mol]] | | [[Linda de Mol]] | ||
| [[RTL4]] | | [[RTL4]] | ||
| [[Jeroen van Koningsbrugge]] | | [[Jeroen van Koningsbrugge]] | ||
| [[RTL4]], [[AVRO]] | | [[RTL4]], [[AVRO]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2012 | |||
| [[Yvon Jaspers]] | |||
| [[KRO]] | |||
| [[Ali B.]] | |||
| [[TROS]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2013 | |||
| [[Linda de Mol]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| [[Johnny de Mol]] | |||
| [[Veronica]]/[[SBS6]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2014 | |||
| [[Chantal Janzen]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| [[Humberto Tan]] | |||
| [[Veronica]]/[[SBS6]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2015 | |||
| [[Chantal Janzen]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| [[Johnny de Mol]] | |||
| [[RTL 4]]/[[RTL 7]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2016 | |||
| [[Chantal Janzen]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| [[Humberto Tan]] | |||
| [[RTL 4]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2017 | |||
| [[Eva Jinek]] | |||
| [[KRO]]-[[NCRV]] | |||
| [[Wilfred Genee]] | |||
| [[RTL 7]] | |||
|} | |||
===Winnaars acteurs=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="50" height="13" | Jaar | |||
| width="120" | Winnaar vrouw | |||
| width="140" | Titel | |||
| width="120" | Winnaar man | |||
| width="140" | Titel | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2016 | |||
| [[Angela Schijf]] | |||
| [[Flikken Maastricht]] | |||
| [[Thom Hoffman]] | |||
| [[Dokter Tinus]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2017 | |||
| [[Angela Schijf]] | |||
| [[Flikken Maastricht]] | |||
| [[Jeroen van Koningsbrugge]] | |||
| [[Smeris]], [[Riphagen]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2018 | |||
| [[Ilse Warringa]] | |||
| [[De luizenmoeder]] | |||
|} | |||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] |
Versie van 6 feb 2019 17:09
Publieksprijs die wordt uitgereikt tijdens Televizier-ring gala voor de beste TV man en vrouw.
Winnaars presentatoren
Jaar | Winnaar vrouw | Zendg. | Winnaar man | Zendg. |
2000 | Wendy van Dijk | SBS6 | Robert ten Brink | SBS6 |
2001 | Linda de Mol | TROS | Paul Witteman | VARA |
2002 | Irene Moors | RTL4 | Carlo Boszhard | RTL4 |
2003 | Wendy van Dijk | SBS6 | Jack Spijkerman | VARA |
2004 | Wendy van Dijk | SBS6 | Reinout Oerlemans | RTL4 |
2005 | Wendy van Dijk | SBS6 | Jochem van Gelder | NCRV |
2006 | Yvon Jaspers | KRO | Paul de Leeuw | VARA |
2007 | Anita Witzier | KRO | Paul de Leeuw | VARA |
2008 | Yvon Jaspers | KRO | Paul de Leeuw | VARA |
2009 | Yvon Jaspers | KRO | Ruben Nicolai | AVRO |
2010 | Yvon Jaspers | KRO | Jeroen van Koningsbrugge | VPRO |
2011 | Linda de Mol | RTL4 | Jeroen van Koningsbrugge | RTL4, AVRO |
2012 | Yvon Jaspers | KRO | Ali B. | TROS |
2013 | Linda de Mol | RTL4 | Johnny de Mol | Veronica/SBS6 |
2014 | Chantal Janzen | RTL4 | Humberto Tan | Veronica/SBS6 |
2015 | Chantal Janzen | RTL4 | Johnny de Mol | RTL 4/RTL 7 |
2016 | Chantal Janzen | RTL4 | Humberto Tan | RTL 4 |
2017 | Eva Jinek | KRO-NCRV | Wilfred Genee | RTL 7 |
Winnaars acteurs
Jaar | Winnaar vrouw | Titel | Winnaar man | Titel |
2016 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Thom Hoffman | Dokter Tinus |
2017 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Jeroen van Koningsbrugge | Smeris, Riphagen |
2018 | Ilse Warringa | De luizenmoeder |