Oeuvre van Marc-Marie Huijbregts: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (11 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Leuk is anders]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1999 | | 1999 | ||
| | | | ||
| Regel 48: | Regel 55: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2000 | | 1999-2000 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Cliniclowns: Nacht van de lach]] | |||
| Presentator | |||
| Telelvisie | |||
| 2001 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 2 gala van het Nederlandse lied]] | |||
| Presentator | |||
| Telelvisie | |||
| 2001 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[M-M Huijbregts]] | | height="13" | [[Marc-Marie Huijbregts: MM Huijbregts|M-M Huijbregts]] | ||
| Cabaretier | | Cabaretier | ||
| Televisie/Theater | | Televisie/Theater | ||
| Regel 59: | Regel 80: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Marc-Marie | | height="13" | [[Vurige tongen]] | ||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2002 | |||
| *Eenmalige gastpresentatie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Marc-Marie opgenomen]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 66: | Regel 94: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Marc-Marie | | height="13" | [[Marc-Marie rechtstreeks]] | ||
| Presentator, Redacteur | |||
| Televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De spiritualiteitstest 2003]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 73: | Regel 108: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Sinterklaasjournaal]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 80: | Regel 115: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Dolcevita]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 94: | Regel 129: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[De mol|Wie is... de Mol?]] | ||
| Kandidaat | | Kandidaat | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 105: | Regel 140: | ||
| Televisie/Theater | | Televisie/Theater | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wereld draait door]] | |||
| Tafelheer | |||
| Televisie | |||
| 2006 - heden | |||
| | | | ||
| Regel 116: | Regel 158: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kerst met Marc-Marie en Yvon]] | | height="13" | [[Kerst met Marc-Marie en Yvon]] | ||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zomer draait door]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 129: | Regel 178: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[‘t Vrije Schaep]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Andermans veren]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 2009 | |||
| *Eenmalige presentatie van een [[Jenny Arean]] special | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 141: | Regel 197: | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zaterdagavondshow met Marc-Marie & Beau]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2010 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Popstars]] | |||
| Jurylid | |||
| Televisie | |||
| 2010 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [['t Spaanse Schaep]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 2010 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Marc-Marie Huijbregts|Terug naar biografie]] | [[Marc-Marie Huijbregts|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 21 dec 2010 15:55
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| We zijn weer thuis | Acteur | Televisie | 1991-1994 | *Bijrol als patient |
| In de Vlaamsche pot | Acteur | Televisie | 1991 | *Gastrol als Herman |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 1997 | *Gastrol als archivist in de aflevering "De Cock en de moord onder nul" |
| De Zanzibar | Acteur | Televisie | 1999 | |
| Leuk is anders | Presentator | Radio | 1999 | |
| Marc-Marie H. | Cabaretier | Televisie/Theater | 2000 | |
| Dit was het nieuws | Acteur | Televisie | 1999-2000 | |
| Cliniclowns: Nacht van de lach | Presentator | Telelvisie | 2001 | |
| Radio 2 gala van het Nederlandse lied | Presentator | Telelvisie | 2001 | |
| M-M Huijbregts | Cabaretier | Televisie/Theater | 2002 | |
| Vurige tongen | Presentator | Televisie | 2002 | *Eenmalige gastpresentatie |
| Marc-Marie opgenomen | Presentator | Televisie | 2002 | |
| Marc-Marie rechtstreeks | Presentator, Redacteur | Televisie | 2003 | |
| De spiritualiteitstest 2003 | Presentator | Televisie | 2003 | |
| Sinterklaasjournaal | Acteur | Televisie | 2003-heden | |
| Dolcevita | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Pluk van de petteflet | Acteur | Film | 2004 | *De stem van Lispeltuut |
| Wie is... de Mol? | Kandidaat | Televisie | 2005 | |
| Opdat ik niet vergeet | Cabaretier | Televisie/Theater | 2005 | |
| De wereld draait door | Tafelheer | Televisie | 2006 - heden | |
| 't Schaep met de 5 pooten | Acteur | Televisie | 2006-2007 | |
| Kerst met Marc-Marie en Yvon | Presentator | Televisie | 2007 | |
| De zomer draait door | Presentator | Televisie | 2007 | |
| Alles is liefde | Acteur | Film | 2007 | |
| ‘t Vrije Schaep | Acteur | Televisie | 2009 | |
| Andermans veren | Presentator | Radio | 2009 | *Eenmalige presentatie van een Jenny Arean special |
| Marc-Marie in 't wild | Presentator | Televisie | 2009 | |
| De zaterdagavondshow met Marc-Marie & Beau | Presentator | Televisie | 2010 | |
| Popstars | Jurylid | Televisie | 2010 | |
| 't Spaanse Schaep | Acteur | Televisie | 2010 |
|