Oeuvre van Ewout Genemans: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 167: | Regel 167: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 190: | Regel 176: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Onder Wibi's vleugels]] | |||
| presentator | |||
| 2011 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Z@pplive]] | | height="13" | [[Z@pplive]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2011 | | 2011-2012 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 202: | Regel 195: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gouden Televizier Ring gala|Het Gouden Televizierring gala]] | |||
| verslaggever | |||
| 2011-2012 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 215: | Regel 215: | ||
| height="13" | [[Voetbalfans]] | | height="13" | [[Voetbalfans]] | ||
| producent | | producent | ||
| 2012 | | 2011-2012 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 6 dec 2012 09:48
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Vliegende Hollanders | redactie-assistent | 2002-2003 | televisie | |
| Klashorst & Co | redactie-assistent | 2003 | televisie | |
| Black & white (pilot) | redacteur | 2003 | televisie | |
| Meiden van de Wit | productie-assistent, locatie-assistent, figuratie-begeleider | 2003 | televisie | |
| Vrienden zonder grenzen | acteur | 2004 | televisie | |
| Zoop | acteur | 2004-2006 | televisie | |
| Zoop in Afrika | acteur | 2005 | bioscoop | |
| Storm (Lola moviola) | assistent opnameleider | 2005 | film? | |
| Zoop in India | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Zoop in Zuid-Amerika | acteur | 2007 | bioscoop | |
| De BZT show | presentator | 2007-2012 | televisie | |
| Willem Wever | presentator | 2007-2012 | televisie | |
| Sudokidz | presentator | 2008 | televisie | |
| Nick-X-tra's | producent | televisie | ||
| TMF (donor items) | producent | televisie | ||
| De museumbende | presentator | 2009 | televisie | |
| Kinderprinsengrachtconcert | presentator | 2009-heden | televisie | |
| Fans! | producent | 2009-heden | televisie | |
| AVRO avastars | presentator | 2009-2011 | televisie | |
| Heibel langs de lijn | producent, interviewer | 2010-heden | televisie | |
| Wie wordt Kruimeltje? | presentator | 2010 | televisie | |
| Junior Eurovisie Songfestival | presentator | 2010-heden | televisie | |
| Junior Sintfestival | presentator | 2010 | televisie | |
| Gay Pride | presentator | 2011-2012 | televisie | |
| Onder Wibi's vleugels | presentator | 2011 | televisie | |
| Z@pplive | presentator | 2011-2012 | televisie | |
| Z@pplive Cinekidnominaties 2011 | presentator | 2011 | televisie | |
| Het Gouden Televizierring gala | verslaggever | 2011-2012 | televisie | |
| De gilfactor | producent | 2011 | televisie | |
| Voetbalfans | producent | 2011-2012 | televisie | |
| Passie in de polder | producent | 2012-heden | televisie | |
| Junior Dance | presentator | 2012-heden | televisie |