Gouden Televizier Oeuvre Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2020 | |||
| [[Ivo Niehe]] | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2024 | |||
| [[André van Duin]] | |||
| | |||
| | |||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] | ||
Huidige versie van 30 okt 2024 13:24
De Gouden Televizier Oeuvre Award wordt slechts een enkele maal uitgereikt tijdens het Televizier-ring gala.
Winnaars
| Jaar | Naam | Opmerking | |
| 1974 | Willem Duys | ||
| 2009 | Mies Bouwman | ||
| 2015 | Linda de Mol | Tijdens de 50e editie van het Gouden Televizier Ring-Gala | |
| 2020 | Ivo Niehe | ||
| 2024 | André van Duin |